Najciekawsze Zabawki Roku 2018

Najciekawsze Zabawki Roku 2018
Drukuj Skomentuj

Już w kwietniu poznamy najciekawsze Zabawki Roku i akcesoria dla dzieci wyróżnione tytułem Nagroda Rodziców. Najbardziej prestiżowe odznaczenia w branży dziecięcej przyznają dziennikarze i eksperci.

 

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Wiosenna edycja to prezentacja propozycji zabaw na dworze. I sporo podpowiedzi prezentów na komunie i Dzień Dziecka. W konkursie Nagroda Rodziców nagradzane są z kolei najbardziej przydatne produkty do opieki i pielęgnacji dzieci, a to pomysł na prezent dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców.

Już po raz dziewiąty jury spotka się, żeby przetestować najciekawsze propozycje sezonu i wybrać te najciekawsze - nowatorskie, kreatywne i bezpieczne. Poza innowacyjnym pomysłem i ładną formą wybrane produkty muszą być bezpieczne. Dlatego konkurs cieszy się uznaniem rodziców, którzy cenią produkty ze znakiem jakości Zabawka Roku lub Nagroda Rodziców.

 

 

W tegorocznym jury zasiądą najważniejsi dziennikarze w branży, cenieni eksperci i znani rodzice, wśród nich: Dorota Gardias, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kosik, Anna Dereszowska, Karolina Malinowska, Anna Kalczyńska, Karina Kunkiewicz, Maja Popielarska, Joanna Racewicz, Michał Olszański, Kuba Wesołowski, Łukasz Nowicki, Tomasz Wolny i wielu innych.

Ideą powstania konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców jest chęć pokierowania rodziców, często zagubionych w gąszczu propozycji produktów dla dzieci dostępnych na polskim rynku. Twórcy plebiscytu zwracają uwagę na rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo. Budują świadomość na temat prawidłowego rozwoju, pielęgnacji i opieki nad dziećmi, zachęcają do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi, a także pokazują ciekawe pomysły na zabawę wspierającą rozwój naszych pociech.

 

 

Więcej informacji na temat akcji na: www.zabawkaroku.pl i www.nagrodarodzicow.pl

 

źródło zdjęć: www.zabawkowicz.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi