Najlepsze bajki na Halloween dla dzieci. Nieco upiornie, ale na wesoło

Najlepsze bajki na Halloween dla dzieci. Nieco upiornie, ale na wesoło
Drukuj Skomentuj

Halloween to święto, które kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Nawet ci, którzy na co dzień nie lubią się bać. Nie można więc przegapić świętowania. Warto postawić m.in. na maraton filmowy. Jakie bajki na Halloween są najlepsze? Odpowiadamy.

Najlepsze bajki na Halloween dla dzieci


Najlepsze bajki na Halloween dla dzieci to:

  • „Potwory i spółka” – to doskonała animacja dla całej rodziny. Opowiada historię potworów, które  muszą zmierzyć się z małą dziewczynką, która przedostała się do ich świata. I choć bajka nie należy do najmłodszych, to bawi już drugie pokolenie.
  • "Frankenweenie” – wyjątkowa animacja w reżyserii Tima Burtona. Bajka mroczna, ale zarazem urocza i wzruszająca. To opowieść o chłopcu, który przywraca swojego ukochanego psa do życia. Film ma nieco mroczny nastrój, ale równocześnie jest pełen emocji i uczuć.
  • "Hotel Transylwania" – to przezabawna animacja dla całej rodziny. Opowiada historię hrabiego Draculi, który prowadzi hotel dla potworów. Wszystko komplikuje się jednak, gdy pojawia się w nim… człowiek.
  • „Coco” – najlepsza animacja na Halloween, która wzrusza do łez. Jej głównym bohaterem jest dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel, który usiłuje zgłębić tajemnice rodzinnej legendy.
  • „Scooby Doo” – zarówno w wersji serialowej, jak i filmowej, jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Jeśli nie boicie się duchów, musicie obejrzeć choćby jeden odcinek. Szybko okaże się, że jest to wspaniała zabawa niezależnie od wieku.

 

 

Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!