Najlepsze prezenty dla przedszkolaka - co podarować dziecku pod choinkę?

Najlepsze prezenty dla przedszkolaka - co podarować dziecku pod choinkę?
Drukuj Skomentuj

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Warto więc z odpowiednim wyprzedzeniem rozejrzeć się za prezentami świątecznymi. Szczególnie trudno kupić prezent dziecku w wieku przedszkolnym, gdyż jest za duże na wiele zabawek oferowanych w sklepach. Co kupić dziecku na Święta Bożego Narodzenia? Podpowiadamy.

Najlepsze prezenty dla przedszkolaka – co podarować dziecku pod choinkę?


Dla wielu dzieci czas Świąt Bożego Narodzenia to nie tak jak dla dorosłych wspólna wieczerza przy stole, ale głównie prezenty. Warto więc w tym beztroskim dla dziecka czasie zadbać o jego uśmiech na twarzy. Jaki prezent świąteczny wybrać? Podpowiadamy.

 

Edukacyjne i interaktywne zabawki pod choinkę – co wybrać?


Zabawki edukacyjne i interaktywne to idealny prezent w każdym wieku. Warto jednak pamiętać, by dostosować je do wieku dziecka. Przedszkolaki z pewnością ucieszą się na przykład z interaktywnego globusa, który jest skarbnicą wiedzy. Dziewczynki będą zadowolone z interaktywnych pamiętników otwieranych na hasło, interaktywnych laptopów zabawek czy zwierzątek-zabawek.


Jako zabawki edukacyjne świetne będą gry planszowe czy puzzle, które rozwijają wiele umiejętności.

 

Książki – doskonały prezent w każdym wieku


Książki to doskonały prezent rozwijający wyobraźnię. Świetnie sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku. Nieco starszemu dziecku, które rozkochane jest w czytaniu, możemy sprezentować czytnik ebooków z nielimitowanym dostępem do książek.

 

Kreatywne zabawki pod choinke - świetna zabawa


Kreatywne zabawki to doskonała zabawa dla dzieci w każdym wieku. Te, które lubią twórcze zajęcia, będą wniebowzięte. Opcji jest ogrom – od zabawek zachęcających do szycia, malowania, wyklejania, wydzierania itd. aż po klocki do składania, ciastolinę, farby, stemple itp. Naprawdę jest w czym wybierać, a jeśli dostosujemy je do zainteresowań, możemy zapewnić dziecku doskonałą rozrywkę.

 

 

 

Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!