Nowości książkowe i komiksowe- EGMONT POLSKA

Nowości książkowe i komiksowe-  EGMONT POLSKA
Drukuj Skomentuj

Wydawnictwo Egmont prezentuje fantastyczne nowości  na marzec. Nie zabraknie propozycji książkowych, ale w ofercie pojawią się również komiksy i kolorowanki z zadaniami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która zainteresuje każdego przedszkolaka.

Propozycje Wydawnictwa Egmont:

 

  • Pierwsze słowa. Zestaw edukacyjny Rafała Witka i Anny Buchner to trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci w wieku 5-7 lat.W przyjazny sposób wspiera dziecko w poznawaniu liter i składaniu pierwszych słów i zdań. 

  • Samotny banan. Poziom 1 Sylwii Majcher to książka do nauki czytania, w której szczególna rola  przypada tematyce związanej z tematyką ochrony środowiska i tak zwaną inteligencją ekologiczną.

  • Basia. Wielka księga przedszkola Zofii Staneckiej to książka o Basi, która pomaga najmłodszym zrozumieć świat. Tym razem dotyczy przedszkola - strachu i ekscytacji, które towarzyszą pierwszemu dniu oraz przyjaźni z rówieśnikami.

  • Seria Mr Men i Mała miss Rogera Hargreaves'a podbijająca serca czytelników na całym świecie.  W tym roku ta jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych dla dzieci trafi do rąk polskich czytelników. Te kolorowo zilustrowane zabawne historie z morałem spodobają się nawet najbardziej wymagającym czytelnikom. Prawdziwe książeczki z charakterkiem!

  • Bajki 5 minut przed snem Beaty Żmichowskiej udowadniają, że czytanie przed snem to dobry pomysł na miłe zakończenie dnia, a zbiór jedenastu krótkich i prostych opowieści o przygodach Binga i jego przyjaciół zachęcą do samodzielnej lektury i pozwalą oswoić się z książką! Historie, które znalazły się w zbiorze są nowe – nie były wcześniej publikowane.

  • Bing na tropie. Szukaj i znajdź o książka, którą młody czytelnik może przeglądać bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych ilustracjach elementy wskazane w poleceniach. To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem!

  • Bing. 100 naklejek to 16 stron łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności i ponad 100 naklejek. Część z nich można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część – do zabawy. Łamigłówki w książeczce zostały dobrane tak, aby uwzględnić indywidualne różnice w rozwoju dzieci i pomóc w kształtowaniu umiejętności niezbędnych na pierwszym etapie edukacji. Trudniejsze zadania mają specjalne oznaczenia – w ich rozwiązywaniu mogą pomóc rodzice!

  • Mozaiki do wyklejania i kolorowania to propozycja dla maluchów, które uwielbiają twórcze wyzwania. Zawarte tu przepiękne, geometryczne obrazy o różnym poziomie trudności można kolorować kredkami lub flamastrami, wyklejać za pomocą dołączonych do książki, ponumerowanych naklejek albo ozdabiać plasteliną, papierem kolorowym czy kulkami z krepiny. To znakomita i relaksująca zabawa, która wspiera rozwój sprawności manualnej dziecka, jego kreatywność i poczucie estetyki.


Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!