Nowości Oficyny MM już w sprzedaży

Nowości Oficyny MM już w sprzedaży
galeria zdjęć (2) Drukuj Skomentuj

Programy są nieocenionym wsparciem każdego dyrektora przedszkola. By jeszcze lepiej mogły służyć osobom prowadzącym placówki, Oficyna MM zaktualizowała wydania „Ochrony danych osobowych w przedszkolu” i „Kontroli zarządczej w przedszkolu” według stanu prawnego na luty 2014 r.

Oficyna MM na płytach CD zebrała wszystkie potrzebne materiały, pozwalające na poprawne przetwarzanie i gromadzenie danych osobowych, a także zarządzanie placówką zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego.

Szczegóły publikacji dostępne tutaj:


Oprócz tego, w wiosennej ofercie Oficyny MM znalazło się wiele pomysłów na naukę poprzez zabawę podczas wiosennych zajęć z przedszkolakami. W szczególności polecane są:

 Metoda projektów dla szkoły podstawowej. Klasy 1-3 z serii „Projekty Edukacyjne”. Jest to książka zawierająca 20 kart pracy oraz płytę CD z ich wersjami elektronicznymi, praktyczne uwagi i pomysły na szereg ćwiczeń do przeprowadzenia na zajęciach.

>>> Zobacz więcej na: www.oficynamm.pl

ZABAWY EDUKACYJNE. Magia przyrody – pomysły na zajęcia o tematyce ekologicznej i przyrodniczej na cały rok! Po 10 scenariuszy na każdą porę roku, podzielonych na 4 grupy wiekowe (3-6 lat).

>>> Zobacz więcej na: www.oficynamm.pl

ZABAWY EDUKACYJNE. Teatrzyk przedszkolaka – 40 kart pracy zawierających gotowe do wykorzystania szablony oraz scenariusze zajęć na szereg inscenizacji, teksty piosenek z zapisami nutowymi oraz propozycje rozwiązań scenograficznych.

 

>>> Zobacz więcej na: www.oficynamm.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi