Oddech Motyla: Pozwólmy odetchnąć przyszłości! Program Fundacji Lubimy Działać

Oddech Motyla: Pozwólmy odetchnąć przyszłości! Program Fundacji Lubimy Działać
Drukuj Skomentuj

Fundacja Lubimy Działać wystartowała z tegoroczną edycją działań społecznych. Tym razem w sztandarowym programie Oddech Motyla pod hasłem Pozwólmy odetchnąć przyszłości!

   

 

 

Fundacja Lubimy Działać to organizacja non-profit, która w swojej działalności łączy wątki społeczne, prozdrowotne i proekologiczne. Jej misją jest dbanie o zdrowie dzieci, a tym samym przyszłych pokoleń. Do jej działań należy, między innymi, organizacja licznych inicjatyw społecznych, programów i warsztatów edukacyjnych, konkursów, funduszy grantowych, czy happeningów dla podopiecznych (i ich opiekunów). Wszystko skupione jest wokół jednego, nadrzędnego wątku - rozpowszechniania wiedzy z zakresu wpływu zanieczyszczonego powietrza na prawidłowy rozwój dzieci. Również idących z nimi w parze zdrowych nawyków oraz zwiększania świadomości i odpowiedzialności wśród ludzi.

 

Perspektywiczną wizją Fundacji jest zaangażowanie jak największej ilości osób (w tym zarówno jednostek indywidualnych, jak i zorganizowanych placówek edukacyjnych) w autorskie działania prospołeczne.

 

Do 18.03, jak informują organizatorzy, placówki oświaty mogą dokonać rejestracji do programu Oddech Motyla. W ramach programu planowany jest Wielki Konkurs Kreatywny, z cennymi nagrodami o wartości ponad 30 000 zł. Upewnij się, że przedszkole Twojego dziecka bierze udział w tej akcji. Zachęć dyrektora do rejestracji i pomóż zadbać o zdrowie swojego Malucha.

 

Wszyscy chętni zaproszeni są również do udziału w przedsięwzięciu pod hasztagiem #oddechmotyla. Wraz ze swoją pociechą wykonaj charakterystyczny „Gest Motyla", uwiecznij to na zdjęciu lub filmie, a następnie zamieść materiał w swoich social-mediach. Wyrazisz w ten sposób troskę o zdrowie przyszłych pokoleń i prośbę o czyste powietrze dla dzieci.

 

Szczegółowe informacje oraz instrukcje znajdują się na stronie Fundacji, a także w przestrzeni mediów społecznościowych:

 

FB: @lubimydzialac.org

IG: lubimydzialac

 

Warto śledzić noty zamieszczane na wspomnianych powyżej platformach, ponieważ nie zabraknie wśród nich ciekawych propozycji ze strony Fundacji.

 

 

Źródło: materiały promocyjne

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi