Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Żłobkowych już 18 stycznia w Warszawie!

Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Żłobkowych już 18 stycznia w Warszawie!
Drukuj Skomentuj

Konferencja odbędzie się 18 stycznia 2019 r. w hotelu Novotel Airport przy ul. 1 Sierpnia 1 w Warszawie. Zapraszamy wszystkich opiekunów w żłobkach, właścicieli i pracowników klubów dziecięcych, a także osoby prywatne zajmujące się opieką dzieci do lat 3 i osoby uprawnione do pracy z dziećmi do lat 3!

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.

 

 

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione przetestowane w praktyce metody pracy i techniki, jakie można stosować, aby umiejętnie przekierować trudne emocje dzieci do 3 roku życia.


W ramach programu zostaną przedstawione kreatywne zabawy i ćwiczenia w żłobku, które mają na celu rozwijanie sensomotoryki, zdolności manualnych i pamięci dziecka, a także usprawnianie narządów artykulacyjnych i rozwijanie mowy.


Uczestnicy zostaną wyposażeni w materiały na płycie CD, zawierające piosenki, wierszyki, opisy zabaw i scenariusze.


Biorąc udział w wydarzeniu, bierzesz również udział w panelu specjalnym dla dyrektorów placówek niepublicznych! Dowiesz się więcej na temat zasad dofinansowania żłobków, odpowiedzialności prowadzących oraz wymagań lokalowych!


Każda osoba biorąca udział w konferencji otrzyma Certyfikat Uczestnictwa oraz dodatkowy certyfikat udziału w warsztacie!


Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wejścia na stronę: https://www.konferencjazlobki.pl/

 

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi