Żłobek i Przedszkole Marzenie

Żłobek i Przedszkole Marzenie
Telefon:
601974034,667963058
Strona WWW:
www.przedszkole-marzenie.pl

Lokalizacja:

Adres: Plac Konsulatu Polskiego 1, Olsztyn

Żłobek i Przedszkole Marzenie

Żłobek Marzenie przyjmuje dzieci w wieku od 5 m-ca życia do 3 lat. Do przedszkola natomiast zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Posiadamy również oddział 0. 

 

Placówki Marzenie to przyjemne, przytulne i kameralne miejsca. 

 

Żłobek

 

Żłobek posiada salę do zabaw dla dzieci i oddzielną salę do spania. Są one przestronne i funkcjonalne. Pomieszczenia są wyposażone w kolorowe meble i zabawki posiadające certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Podłogi wyłożone są ciepłymi, miękkimi, bezpiecznymi i antyalergicznymi wykładzinami dywanowymi. W Placówce ponadto wydzielona jest szatnia oraz aneks kuchenny.

 

W trakcie pobytu dziecka w żłobku prowadzone są ciekawe zabawy i zajęcia pozytywnie wpływające na rozwój dziecka.

 

Zawsze pamiętamy o urodzinach naszych małych podopiecznych. Atrakcyjny wystrój Placówki i odpowiednio dobrana kolorystyka sprzyjają miłemu nastrojowi, chęci do zabawy oraz wypoczynku.

 

Zapewniamy maluszkom smaczne i pożywne posiłki.

 

Przedszkole

 

Niepubliczne przedszkole „Marzenie” to Placówka, która powstała z myślą o dzieciach. Stworzyliśmy miejsce kameralne, gdzie największą wartością jest dziecko. Posiadamy niepowtarzalny klimat, domową atmosferę i radość.

 

Nasze przedszkole zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Olsztyna z dnia 09 września 2015 roku na podstawie art. 82 ustawy z dnia 07 września 1991 roku o systemie oświaty. Placówka jest bezpieczna i przyjazna dziecku. Spełniamy wymagania Sanepidu i jesteśmy pod jego stałym nadzorem. Wszystkie zabawki posiadają atesty. Pomieszczenia przedszkolne są przestrzenne i kolorowe.

Wyszukujemy i rozwijamy indywidualne talenty zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą. Nasz program dydaktyczny zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Zajęcia dodatkowe zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań każdego dziecka. 

 

Oferujemy różnorodną ofertę zajęć i edukację poprzez zabawę w oparciu o podstawę programową MEN.