Przedszkola i Żłobki Norlandia

Przedszkola i Żłobki Norlandia
Telefon:
573975500
Strona WWW:
norlandiaprzedszkola.pl

Lokalizacja:

Adres: Kotańskiego 6/A18B, Olsztyn

Przedszkola i Żłobki Norlandia

Przedszkola i Żłobki Norlandia to sieć placówek działających w oparciu o najlepsze wzorce skandynawskiego systemu edukacji.

 

Nasze placówki zlokalizowane są:

 

    Norlandia, ul. Borowa 4, Olsztyn,

    Norlandia, ul. T. Kościuszki 120A, Kęty,

    Norlandia , ul. J. Kuronia 7, Olsztyn,

    Norlandia , ul. Stokroki 1, Olsztyn,

    Norlandia, ul. Gen. Kustronia 1, Leszno,

    Norlandia, ul. Jana III Sobieskiego 97A, Luboń,

    Norlandia, ul. Zegrzyńska 8D, Nieporęt,

    Norlandia, ul. Sielska 12D, Olsztyn,

    Norlandia, ul. Bankowa 5, Starachowice,

    Norlandia, ul. Strąkowa 26, Warszawa,

    Norlandia, ul. A. Mickiewicza 2, Sulechów,

    Norlandia, ul. Sybiraków8a, Białystok,

    Norlandia, ul. Ostrowska 22, Szczecin,

    Norlandia Ursus, ul. E. Habicha 20 i 22, Warszawa,

    Norlandia Wola, ul. J. Kazimierza 46, Warszawa.

    Norlandia Motylki, ul. J. Kazimierza 13 i 15, Warszawa,

    Norlandia Epic, ul. Kolejowa 47a, Warszawa

    House of Reggio grupa Norlandia Przedszkola , ul. Giełdowa 4c, Warszawa 

 

Norlandia Przedszkola i Żłobki - nowoczesne podejście do edukacji przedszkolnej


 

Działamy w oparciu o najlepsze wzorce skandynawskiego systemu edukacji, powszechnie uważanego za jeden z najlepszych na świecie. Ponad 20-letnie doświadczenie Grupy Norlandia i sprawdzone metody wychowawcze charakteryzują naszą Sieć w całej Polsce. 

 

Filozofia działania przedszkoli Norlandia koncentruje się wokół budowy atmosfery bezpieczeństwa i akceptacji, rozwoju ciekawości świata u dzieci oraz kształtowania u nich dobrych nawyków. Cele te realizuje profesjonalna kadra wychowawcza przy pomocy rozbudowanego programu zajęć. Wśród możliwości oferowanych w przedszkolach Norlandia można znaleźć m.in. proste warsztaty kuchenne ("Kuchcikowo"), zajęcia z plastyki sensorycznej czy naukę języka angielskiego przy wykorzystaniu nowoczesnych technik. Norlandia kładzie duży nacisk na rozwój wrażliwości ekologicznej, między innymi poprzez zajęcia w małych przedszkolnych ogródkach. Dzieci mają ponadto zapewnione liczne wycieczki oraz zajęcia na świeżym powietrzu, oczywiście z wysokim poziomem dbałości o ich bezpieczeństwo. 

 

Do żłobków Norlandia przyjmowane są dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Podopieczni placówek podzieleni są na dwie grupy wiekowe: 1- 1,7 r.ż  oraz od 1,8 r.ż. -  2,5 lat.  Dla zapewniania maksymalnego poziomu komfortu rodziców żłobki sprawują opiekę nad podopiecznymi w dogodnych godzinach od 6:30 do 18:00. 

 

Naszym priorytetem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznego, przyjaznego środowiska, które będzie dla nich drugim domem. Aby tego dokonać otaczamy podopiecznych żłobków czułą opieką i pochylamy się nad ich indywidualnymi potrzebami. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra dokłada także wszelkich starań, aby pomagać dzieciom w osiąganiu coraz większej samodzielności i budowaniu poczucia własnej wartości od najmłodszych lat. Wiemy również, jak stymulujące dla maluchów są kreatywne, dostosowane do wieku zajęcia, dlatego w naszych placówkach kładziemy duży nacisk na rozwój umiejętności poprzez zabawę. – mówi Dorota Heith, Wiceprezes Zarządu Norlandia Polska.

 

Przedszkola i Żłobki Norlandia są zlokalizowane w kilkudziesięciu dogodnych lokalizacjach w całej Polsce. Placówki są bogato wyposażone w bezpieczne gry, zabawki oraz place zabaw. Dużą uwagę przywiązuje się do posiłków, które są przygotowywane ze zdrowych składników według nowoczesnych zaleceń dietetycznych. Dzięki temu od najmłodszych lat kształtowane są właściwe nawyki żywieniowe. Norlandia oferuje szeroki wachlarz zajęć i kierunków rozwoju, zapewniając jednocześnie indywidualne podejście do każdego dziecka oraz specjalistyczne wsparcie dla dzieci z trudnościami. Kluczową rolę w filozofii Norlandii odgrywa edukacja ekologiczna i rozwój na świeżym powietrzu. Przedszkola honorują różne rodzaje kart zniżkowych dla rodzin a także wspierają lokalną gospodarkę, wybierając miejscowych dostawców i kontrahentów. 

 

Obecnie trwa nabór do wszystkich Przedszkoli i Żłobków Norlandii w całej Polsce.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w jednej z placówek. Znajdź najbliższą: https://norlandiaprzedszkola.pl