Ongaku trzy kamienie

Ongaku trzy kamienie
Skomentuj

Zapraszamy na intrygujący spektakl o Janku, chłopcu, którego wyobraźnia nie zna granic!

Spektakl rodzinny „Ongaku”, to muzyczna opowieść fantasy,  o Janku, nastolatku, który stracił matkę i nie może odnaleźć porozumienia z ojcem.

W swojej bogatej wyobraźni chłopiec tworzy krainę Ongaku, z której przybywa wojowniczka Merodi. Kobieta podróżuje z nim do świata tajemnic, poszukiwania odwagi i otwartości. W ten sposób bohaterowie podróżują do trzech światów. Jak mówi legenda, znajdują się w nich trzy kamienie prawdy, dzięki którym zniszczona przez złego Waru kraina Ongaku na nowo odzyska równowagę. Te trzy światy są ze sobą połączone i stają się alegorią naszej tolerancji, zrozumienia drugiego człowieka i spojrzenia na otaczający świat z jego perspektywy.

W opowieści istotną rolę odgrywają drzwi – to one symbolizują brak zrozumienia i ścianę, którą często budujemy w relacjach z drugim człowiekiem. Drzwi, które zamyka przed ojcem syn stają się murem odgradzającym go po stracie matki od świata realnego. W trakcie swojej przygody uczy się otwierać drzwi do światów chaosu, ciszy i mroku, za pośrednictwem których poznaje siebie, swoją wrażliwość i umiejętności. Spektakl jest swego rodzaju kluczem, który otwiera drzwi do zrozumienia człowieka, komunikowania się i budowania więzi ojca z synem. Akcja, edukacja, muzyka i uwrażliwianie to przenikające się elementy, które prowadzą do finału z pozytywnym przesłaniem.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Przedszkola w Krakowie

Przedszkole Terefere

Przedszkole Terefere

Przedszkole Terefere to wspaniałe, lokalne miejsce w nowej, rozwojowej części Krakowa jaką jest Prądnik Czerwony z Parkiem Reduta.  Przedszkole powstało jako k
Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School

Przedszkole Niepubliczne nr...

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School posiada duże, przestronne pomieszczenia w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci, do działań dydaktyczn