Żłobek i Przedszkole Jaś i Małgosia

Żłobek i Przedszkole Jaś i Małgosia
Telefon:
518044771
Strona WWW:
jasimalgosia.mazowsze.me

Lokalizacja:

Adres: Hallera 13, Ostrołęka

Żłobek i Przedszkole Jaś i Małgosia

 


Żłobek i Przedszkole Jaś i Małgosia
 to placówki stworzone przez ludzi, którzy kochają dzieci. Odkryliśmy ich niezwykłe dary jakimi są wrodzone talenty i otwartość na świat. Otwieramy serca i umysły na indywidualne potrzeby każdego dziecka.

 

Posiadamy placówki:

przy ul. Hallera 13,

przy ul. Kilińskiego 6a,

przy ul. Wesoła 18.

 

Naszym podstawowym celem opieki nad Państwa Dziećmi jest zapewnienie im bezpiecznego, swobodnego rozwoju a także indywidualne wspieranie predyspozycji każdego dziecka. Decydując się na otwarcie Żłobka i Punktu Przedszkolnego „JAŚ I MAŁGOSIA”, chcieliśmy przełamać długo funkcjonujący zły stereotyp żłobka i przedszkola - jako zła koniecznego i stworzyć ciepłe miejsce dla dzieciaczków i ich rodziców.

 

Dobrze wiemy jako mamy naszych dzieci, że dziecku w tym wieku najbardziej potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa, ciepło i poświęcenie mu wielkiej uwagi. Wybór niani, jako najpopularniejszej formy opieki nad naszym kochanym Dzieckiem, nie zawsze spełnia dzisiaj oczekiwania i wymagania rodziców.

 

Dzięki wspaniałej atmosferze i młodemu personelowi, wychowawczyniom z wykształceniem pedagogiczno-psychologicznym, Wasze dzieci nie zaznają uczucia "oderwania" od mamy i pozostawienia w naszym żłobku lub punkcie przedszkolnym. Dzieci, które trafią do „JASIA I MAŁGOSI” zostaną otoczone indywidualną uwagą wykształconych i doświadczonych wychowawczyń. W naszym programie, spontaniczna zabawa, która jest podstawą rozwoju małych dzieci, jest połączona z elementami edukacji, dostosowanej do potrzeb Naszych Maluchów.

 

 

W „JASIU I MAŁGOSI” Maluchy mają możliwość:

 

 

- rozwijać się w zgodzie z własnym, naturalnym rytmem;
- odkrywać, poznawać, uczyć się otaczającej ich rzeczywistości;
- rozwijać swobodnie swoją ekspresję artystyczną;
- spędzać czas w kameralnej atmosferze pod okiem zaangażowanych opiekunek;
- powoli i stopniowo uczyć się kolejnych sprawności: czystości, zaradności, komunikatywności, przestrzegania zasad obowiązujących w grupie rówieśniczej.

 

 

Nasze sale w pełni przystosowane są do opieki nad małymi dziećmi gwarantują ich pełne bezpieczeństwo. Do dyspozycji najmłodszych przeznaczone są dwie sale na parterze, gdzie zawsze z dziećmi przebywają minimum dwie opiekunki. Na tym samym poziomie dostępna jest także łazienka ( z nocniczkami). W salach znajdują się atrakcyjne, nowoczesne zabawki, dostosowane do wieku i możliwości dziecka. Maluchy odpoczywają na nowych materacykach, na płaskich poduszeczkach i pod kocykami.