Piknik „Kreatywny Świat Dziecka” w Aninie

Piknik „Kreatywny Świat Dziecka” w Aninie
Drukuj Skomentuj

19 maja 2012 odbędzie się piknik pt. „Kreatywny Świat Dziecka”. Udział w imprezie mogą wziąć wszystkie chętne dzieci oraz ich rodzice! Spotkanie będzie miało miejsce w przedszkolu „Dzieci Świata – Świat Dzieci” w Aninie.

Piknik „Kreatywny Świat Dziecka” to wydarzenie, które organizowane jest przez przedszkole „Dzieci Świata – Świat Dzieci”. 19 maja, w godzinach 10:00 - 14:00, przy tej placówce odbywać się będzie spotkanie dla dzieci wraz z rodzicami. Na ten dzień dla najmłodszych zaplanowano wiele rozrywek. Maluchy będą tworzyć „szalone fryzury, kolorowe twarze, zdrowe potrawy i zaczarowane bukiety”. Niewątpliwie za atrakcję dnia można uznać losowanie, w którym nagrodą jest oprowadzanie na koniu!

Udział w pikniku to nie tylko okazja do miłego spędzenia czasu, ale również możliwość wsparcia szczytnego celu. Podczas wydarzenia planowane jest bowiem spotkanie z książką, odbywające się w ramach, wspieranej przez przedszkole „Dzieci Świata – Świat Dzieci”, Akcji Społecznej „Dzielę się książkami” organizowanej przez Fundację Dziecko i Kultura. Podczas imprezy będą zbierane książki które zostaną przekazane dzieciom przebywającym w domach dziecka, szpitalach oraz tym, które spędzają czas w świetlicach środowiskowych. Część zebranych książek trafi również do małych wiejskich bibliotek.

Oprócz tego, w ramach pikniku, planowane jest spotkanie z Krzysztofem Kiełbasińskim autorem i projektantem dziecięcych książeczek wydawanych przez Wydawnictwo Buchmann Sp. z o.o.

Udział w imprezie jest nieodpłatny!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi