Piknik z zabawkami Wadera

Piknik z zabawkami Wadera
Drukuj Skomentuj

Zbliża się sezon wiosenno - letnich wycieczek. Aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu pozwala dzieciom poznawać otaczający je świat. Mały podróżnik będzie miał ogromną frajdę ze wspólnego posiłku na łonie natury połączonego z zabawą. Rodzinny piknik to idealne rozwiązanie na słoneczne i ciepłe popołudnie.

Rodzinna wycieczka


Przygotowanie rodzinnego pikniku nie jest czasochłonne ani kosztowne, a zapewni dziecku ogromną frajdę. Wystarczy odrobina pomysłowości rodziców a można zorganizować dziecku wspaniałą edukacyjną zabawę na świeżym powietrzu! Dla małego podróżnika już samo planowanie wycieczki jest ogromnym przeżyciem, dlatego też pozwólmy mu wykazać się np. podczas pakowania. Na wspólną wycieczkę razem z rodzicami doskonale sprawdzi się zestaw piknikowy.

 

Zestaw piknikowy


Specjalnie z myślą o małych podróżnikach, polski producent zabawek - Wader stworzył zestaw dla dwóch osób do wspólnego piknikowania. W skład zabawki wchodzi: wózek na kółeczkach z pojemnikiem, filiżanki i podstawki, łyżeczki, łyżki, talerzyki, szklanki, widelce oraz termos. Każdy element zastawy dziecięcej posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, dlatego też naczynia mogą służyć do spożywania posiłków. Co więcej, zabawki Wadera są bardzo trwałe i wytrzymałe, dlatego też można je śmiało myć w zmywarce bądź używać w kuchence mikrofalowej. W zestawie piknikowym znajduje się także poręczny wózeczek, który ułatwia transport wszystkich naczyń i elementów zestawu. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życia. Zestaw piknikowy dla dzieci posiada także walory edukacyjne gdyż wzbudza kreatywność, rozwija zdolności organizacyjne a także budzi ducha podróżnika i odkrywcy.

 

Fabryka Zabawek Wader - Woźniak Sp. z o.o.


Wader – Woźniak to polski producent zabawek dla dzieci już od 1 roku życia.  Firma istnieje już 22 lata, a produkty Wadera wysyłane są do ponad 30 krajów na całym świecie. Zabawki są bardzo wysokiej jakości i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, przez co są w pełni bezpieczne i mogą bawić się nimi nawet dzieci od 1 roku życia. Co więcej, produkty Wadera rozwijają kreatywność dzieci a także kształtują umiejętność logicznego myślenia, zachęcając maluszki do zabaw ruchowych. Firma to także pomysłodawca akcji edukacyjnych mających na celu poszerzanie świadomości bezpieczeństwa wśród przedszkolaków. Wader czterokrotnie był laureatem tytułu "Gazela Biznesu".

 

Przedszkola zainteresowane ofertą polskiego producenta mogą zgłaszać się do Wadera bezpośrednio w sprawie zakupu zabawek dedykowanych specjalnie dla przedszkoli.

 

Więcej informacji o firmie i zabawkach znajduje się na stronie: www.wader-wozniak.pl

Wader –Woźniak Sp. z o.o.
ul. Rudna 30,
42-530 Dąbrowa Górnicza

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi