Pinokio

Pinokio
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5 - 12 lat na opowieść o Pinokiu.

 

Pinokio, wystrugany z magii drewna pajacyk, jest ożywiany przez dobrą wróżkę. Jednakże, zanim stanie się prawdziwym chłopcem, musi on przejść wiele trudności i przeciwności losu.
 
Jego łobuziackie zachowanie powoduje, że wpada w ręce złego lisa, który chce go oszukać i ukraść jego marzenia o byciu prawdziwym chłopcem. Wkrótce jednak, Pinokio zdaje sobie sprawę z tego, że wolność i szukanie szczęścia za wszelką cenę nie przynoszą spełnienia.
 
Pragnie stać się człowiekiem, ale nie wie, jak to osiągnąć.
 
Pinokio odkrywa, że kluczem do spełnienia jego marzeń jest szacunek dla innych i bycie dobrym wobec ludzi. Tylko wtedy będzie mógł stać się prawdziwym chłopcem.
 
Ta wzruszająca opowieść niesie ze sobą ponadczasowe wartości i przypomina nam, że dobro i szacunek dla innych są kluczowe dla osiągnięcia szczęścia.
 
Teatralna adaptacja tej znanej na całym świecie bajki zapewne będzie pełna zabawnych przygód i wzruszających momentów, a jednocześnie przyniesie wielką naukę dla nas wszystkich.
 
Gdzie: Teatr Capitol - Scena Duża ul. Marszałkowska 115, Warszawa
 
Kiedy: 21.05.2023 godzina 11
 
Czas trwania: 60 minut bez przerwy

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmo
Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

 Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki Domek Elfów. Nasze magiczne przedszkole rozgościło się prz