Przedszkole Dobry Początek

Przedszkole Dobry Początek
Telefon:
515846577,   24384 67 96
Ocena:
4.8
Strona WWW:
www.dobrypoczatek.com

Lokalizacja:

Adres: Al. Jachowicza 19A, Płock

Przedszkole Dobry Początek

Celem przedszkola Dobry Początek jest wywoływanie uśmiechu na buźkach naszych milusińskich oraz stworzenie im optymalnych warunków do spędzania dnia na radosnej zabawie jak również wszechstronnego rozwoju w atmosferze ciepła oraz bezpieczeństwa.

 

Niepubliczne Przedszkole Dobry Początek o profilu językowo-sportowym, zlokalizowane jest w centrum miasta, z bardzo dogodnym dojazdem i własnym, bezpiecznym placem zabaw.

 

Niewątpliwą zaletą Przedszkola jest fakt, że dzieci mogą w nim przebywać praktycznie od rana do wieczora, tj. w godzinach 6.30-20.30.

 

Przedszkole zapewnia smaczne i zdrowe posiłki. Szczególną uwagę zwraca się na to, aby były one dostosowane do wieku oraz zawierały niezbędne składniki odżywcze. Przy zamawianiu posiłków bierze się pod uwagę informacje uzyskane od rodziców, a dotyczące alergii pokarmowych. Dzieci mają także możliwość dodatkowego posiłku, który jest przygotowywany na tzw. życzenie dziecka.

 

Nasze przedszkole mieści się w nowocześnie urządzonym obiekcie o powierzchni 150m2. Stanowi go parter wolnostojącego budynku z dwoma bezpiecznymi, osobnymi wyjściami. Duży nacisk kładziemy na estetykę sali, a pastelowe kolory nadają całemu wnętrzu ciepły i domowy klimat. Placówka spełnia wszystkie normy i przepisy Unii Europejskiej gwarantujące bezpieczne i higieniczne warunki do przebywania dzieci.

 

Niewątpliwie atutem naszego przedszkola jest duży przedszkolny ogród, który stanowi oazę ciszy i spokoju oraz pozwala na zabawę na świeżym powietrzu. Wyposażenie placu jest przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Spełnia normy Unii Europejskiej. Posiada certyfikaty.