Kasia Skóra

Kasia Skóra prowadzi Klub Malucha Tup-Tup w Krakowie, ukończyła studia z zakresu...
lukasz,

Czy wszystkie maluchy muszą leżakować?

Czy wszystkie maluchy muszą leżakować? Moje dziecko nie sypia już w dzień, jest bardzo energiczne nie potrafi na dłuższą chwilę się zatrzymać. Ostatnio przyszedł z przedszkola i był smutny bo Pani kazała mu spać. Czy to obowiązkowe w przypadku grupy najmłodszej?
Rodzice radzą: 0 wiecej

Nasze dziecko idzie do przedszkola

Po ukończeniu trzeciego roku życia znaczna liczba dzieci zaczyna uczęszczać do przedszkola. W tym momencie rozpoczyna się dramat dorosłych i ich pociech. Rodzice lub dziadkowie muszą patrzeć na rozpaczające dziecko i mimo to odprowadzać je do przedszkola. Są przekonani, że tak trzeba, bo malec wiele skorzysta. Jeżeli rozpacz dziecka trwa dłużej, zaczynają mieć wątpliwości, a nawet rezygnują z...
Rodzice radzą: 0 wiecej
Agnieszka,

Adaptacja do przedszkola

Mój synek skończył 3 latka. Do tego czasu mieszkaliśmy na wsi z dziadkami. Tam gdzie mieszkamy jest mało dzieci, a przedszkole oddalone jest o 10 kilometrów. W związku z tym, że znaleźliśmy pracę w mieście, przeprowadzamy się a Szymonek będzie mógł chodzić do przedszkola. Mam duże obawy, co startu synka w przedszkolu. Do tej pory to wyłącznie ja, przy pomocy...
Rodzice radzą: 1 wiecej
 • rodzice,

  Jak wybrać przedszkole

  Jakie przedszkole jest lepsze, państwowe czy prywatne? Nasza córeczka ma dwa lata i już zastanawiamy się nad zapisaniem jej do przedszkola, tylko nie wiemy czy do państwowego, czy do prywatnego?
  Rodzice radzą: 2 wiecej
  Maria,

  Bunt 6 latka

  Moje 6-letnie dziecko ciągle jest na nie. Cokolwiek nie proponuję zawsze odpowiada nie, szczególnie gdy proszę aby w czymś pomogła. Dlaczego tak się dzieje? Jak powinnam postępować?
  Rodzice radzą: 0 wiecej