Poranek dla Małych Melomanów

Poranek dla Małych Melomanów
Skomentuj

Zapraszamy na koncert dla małych melomanów!

W trakcie koncertów często przenosimy się w czasie. Tym razem zapraszamy na Zamek Wawelski, gdzie kiedyś mieszkała księżniczka Anna, książę Zygmunt August oraz ich mama – Królowa Bona, bardzo mądra królowa, która lubiła polowania, ale także bale i muzykę.
Pewnego razu, księżniczka Anna postanowiła opuścić Zamek i sama wybrać się na przechadzkę po uliczkach Krakowa. Kogo pozna po drodze? Kto pomoże jej bezpiecznie powrócić do Zamku?

 

Program koncertu będą tworzyć tańce i pieśni, które zmienią się w barwne historie o dawnych rycerzach, pięknych pannach, a także zaprowadzą nas do królewskich komnat i spiżarni oraz do kościołów dawnego Krakowa. Niesamowity klimat koncertu zaakcentują kostiumy, wspaniałe choreografie i brzmienia instrumentów znanych w XVI-wiecznej Polsce.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Tęczowe

Przedszkole Tęczowe

ARTYSTYCZNE PRZEDSZKOLE NA TARGÓWKU- POZNAJ NAS! DLACZEGO TĘCZOWE PRZEDSZKOLE JEST TAK WYJĄTKOWE? Kameralne grupy i rodzinna atmosfera!Własny plac zabaw z ogro
Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmo