Poszukiwania zaginionego zegarka - Kapitan Warszawa zaprasza na warsztaty i grę!

Poszukiwania zaginionego zegarka - Kapitan Warszawa zaprasza na warsztaty i grę!
Drukuj Skomentuj

W bajkach musi być porządek! Niestety wydarzyło się nieszczęście – ktoś ukradł zegarek, który odmierza bajkowy czas i sprawia, że wszystkie wydarzenia dzieją się w odpowiednim momencie. Wraz z Kapitanem Warszawa poszukujemy dzielnych detektywów, którzy  7 września w Galerii Ferio (ul. Szpotańskiego 4) podczas gry miejskiej i warsztatów odzyskają zegarek, dzięki któremu wszystkie opowieści znów będą kończyć się magicznymi słowami „i żyli długo i szczęśliwie”. Bawimy się w godzinach 12:00-15:00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

Chwila nieuwagi i masz babo placek! Strażniczka czasu, babcia, została okradziona ze swojego cennego zegarka! Bez niego na próżno szukać w bajkach ładu i składu. Cała nadzieja w młodych, odważnych detektywach, którzy spróbują odzyskać cenny przedmiot. Misja ratunkowa odbywać się będzie dwutorowo – podczas gry miejskiej spróbujecie odnaleźć zegarek, z kolei podczas warsztatów z wilkiem i zającem nauczycie się pobierać odciski palców, aby złapać również złodzieja! Detektywi, tylko Wy możecie uratować bajki i tym samym pomóc zrozpaczonej babci!

 
Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

 

Partnerami wydarzenia są Sieć Sklepów Topaz, Sąsiedzi, VReye.
Drużyna, która dotrze na metę jako pierwsza otrzyma zegarek marki Casio, ufundowany przez partnera wydarzenia, Salon Jubilerski Valore.


Fundatorem nagród - wciągających gier planszowych - jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.
Nagrody ufunduje również Teatr Capitol, Uroboros, Manufaktura Cukierków, Media Service Zawada oraz Starpharma.


Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi