Poznaj Raczkujemy.pl czyli sklep świadomych Rodziców

Poznaj Raczkujemy.pl czyli sklep świadomych Rodziców
Drukuj Skomentuj

Sklep Raczkujemy prowadzony jest przez psychologa pracującego z dziećmi. Ma to ogromne przełożenie na to jakie produkty trafiają do oferty sklepu. Proponujemy asortyment kierowany zarówno do osób prywatnych jak i do placówek oświatowych. Współpracujemy z ośrodkami terapeutycznymi, fundacjami, żłobkami i przedszkolami. Stale rozwijamy ofertę z zakresu pomocy dydaktycznych i terapeutycznych, stawiamy na rozwijające zabawki do przedszkola i żłobków. Promujemy ideę nauki przez zabawę, chętnie podpowiemy i doradzimy nauczycielom oraz terapeutom w odpowiednim doborze materiałów edukacyjnych dla danej grupy wiekowej. Mamy w tym doświadczenie!

Sklep świadomych Rodziców – liczne rabaty na zabawki i akcesoria dla dzieci

 

W sklepie Raczkujemy znajdziecie kreatywne pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne oraz bezpieczne i pożyteczne produkty dla dzieci. Asortyment dobierany jest przede wszystkim według dwóch kryteriów: naturalności i ekologii. Staramy się wprowadzać jak najwięcej produktów od polskich producentów, by wspierać rodzime biznesy. W jednym miejscu gromadzimy wartościowe zabawki ułatwiające rozwój dzieci i nabywanie przez nie nowych umiejętności.  Zamówienia pakujemy w nurcie zero waste.

 

Dlaczego warto śledzić i kupować na Raczkujemy.pl?

 

W naszym sklepie znajdziecie szeroką ofertę produktów tworzonych przez małych, lokalnych producentów. Stawiamy na zabawki i akcesoria, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim wspierają rozwój dzieci na bardzo wielu polach.

 

Polub nas i zacznij obserwować nasze social media. Zabawki drewniane, materiały terapeutyczne, pomoce Montessori i wiele innych przydatnych artykułów ułatwiających prowadzenie zajęć z dziećmi – to wszystko znajdziecie na www.raczkujemy.pl! 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!