TAAkA SzkołA

TAAkA SzkołA
Telefon:
695122966
Strona WWW:
www.taakaszkola.pl

Lokalizacja:

Adres: Jugosłowiańska  65, Poznań

TAAkA SzkołA

TAAkA SzkołAw Poznaniu to przestrzeń, w której edukacja i rozwój łączą się z zabawą. Oferujemy przeprowadzenie kameralnych zajęć dla maluszków, przedszkolaków i uczniów, a także warsztatów dla Rodziców.

 

TAAkA SzkołA to fachowcy pomagający rozwinąć potencjał Twojego Dziecka. Nasz stały zespół trenerów to psychologowie i pedagodzy realizujący cykle warsztatów kreatywnych. TAAkA GłowA – to nasza autorska metoda pracy z Dziećmi dostosowana do ich wieku i potrzeb rozwojowych.Grupa maluszków 0 – 36 miesięcy rozwija świat zmysłów – lejemy kisiel, rysujemy bańkami dom Bąblowiec, budujemy z lodu krainę lodowca. Zapraszamy Dzieci w wieku:

  •     0-12 miesięcy na warsztaty TAAkA GłowA 0-12 m. Buduje więź
  •     12-24 miesiące na warsztaty TAAkA GłowA 12-24 m. Chodzę i tworzę
  •     24-36 miesięcy na warsztaty TAAkA GłowA 24-36 m. Współdziałam z innymi

 


Grupa przedszkolaków 3 – 5 lat poznaje emocje, czytanie i matematykę – tworzymy słoik radości, literujemy/pływamy w wannie z piaskiem, budujemy cienie. Zapraszamy Dzieci w wieku:

  •     3-5 lat na warsztaty TAAkA GłowA 3-5 lat Pytam, eksperymentuję, zapamiętuję.
  •     4-5 lat na warsztaty TAAkA GłowA 4-5 lat Czytam, bo mnie to bawi.

 


Grupa szkolna 6-12 lat buduje wysoką samoocenę, rozbudza ciekawość nauki i techniki. Ćwiczymy pamięć fotograficzną i koncentrację, projektujemy wodocytrociąg lub inne wynalazki. Zapraszamy Dzieci w wieku 6-12 lat na:

  •     warsztaty TAAkA GłowA 6-12 lat Lubię się uczyć
  •     warsztaty TAAkA GłowA 6-12 lat Wiem, jak się uczyć


Dzieci i Rodziców zarażamy dobrą literaturą! Rodzicom dajemy bezcenna informację zwrotną na temat dziecka podczas indywidualnych konsultacji z pedagogiem lub psychologiem.