Przedszkole i Żłobek Raj Maluszka

Przedszkole i Żłobek Raj Maluszka
Telefon:
605084111,605780059
Strona WWW:
rajmaluszka.com

Lokalizacja:

Adres: Warszawska 61, Poznań

Przedszkole i Żłobek Raj Maluszka

Przedszkole i Żłobek Raj Maluszka mieści się w Poznaniu przy ulicy Warszawskiej z bardzo dogodnym dojazdem samochodem lub transportem miejskim.


Jest to dom wolno stojący dostosowany do funkcji żłobka:

  • z wydzielonym bezpiecznym placem zabaw, ogrodzonym, pokrytym specjalną nawierzchnią przeciwupadkową, wyposażonym w zabawki ogrodowe dostosowane dla najmniejszych dzieci.
  • pokoje kolorowe, jasne, przestronne (bawialnie, sypialnie)
  • bardzo duża  łazienka przystosowana dla najmniejszych dzieci (malutkie umywalki, ubikacje, miejsce na  nocnikowanie, stanowisko do dezynfekcji nocników, stanowisko do kąpieli dzieci, przewijak).
To co nas wyróżnia to doświadczenie i profesjonalna jakość usług opiekuńczo-edukacyjnych nad dziećmi. Zapewniamy dziecku warunki bytowe zbliżone do warunków domowych, gwarantujemy właściwą opiekę pielęgnacyjną i wychowawczą.

Żłobek Raj Maluszka działa od  2009 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych placówek, która po wejściu w życie ustawy o opiece nad dziećmi do lat trzech została zarejestrowana w rejestrze miasta Poznania.

Naszą placówkę co roku opuszcza kolejne pokolenie dzieci, które dobrze przygotowane zaczynają dalszą edukację w przedszkolu.