Poznań: Targi Happy Baby 2019

Poznań: Targi Happy Baby 2019
Skomentuj

W weekend 14 i 15 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się ósma edycja Happy Baby, targi zabawek i artykułów dla dzieci.

Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do przyszłych rodziców oraz rodzin z niemowlętami i dziećmi do 6 roku życia. Wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym Poznań Congress Center – na dwóch poziomach. W czasie targów rodzice będą mieli możliwość poznać ofertę czołowych producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci i rodziców, ubrań i kosmetyków, a także wziąć udział w Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci oraz licznych wydarzeniach towarzyszących.

 

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ZWIEDZANIA


Komfort zwiedzania zapewniają szerokie alejki dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami, a wyodrębniona przestrzeń „Mamy i Dziecka” pozwala na swobodne przewinięcie i nakarmienie malucha. Ubiegłoroczna edycja Happy Baby oferowała zupełnie nową formułę targów.  Z jednej strony skupiliśmy się na programie edukacji dla rodziców, z drugiej strony na prezentacji oferty rynku dla małych dzieci.

 

 

Więcej informacji

https://www.happybaby.mtp.pl/

FB Happy Baby: https://www.facebook.com/TargiHappyBaby/

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Poznaniu

Przedszkole Wszystkie Skarby Mamy

Przedszkole Wszystkie...

Nasze Przedszkole to wyjątkowe miejsce, w którym Dziecko w bezpiecznej i rodzinnej atmosferze spędzi wesoło czas, bawiąc się i jednocześnie zdobywając wiedzę o
Przedszkole Saplings Educating for Life

Przedszkole Saplings...

Saplings Educating for life to Niepubliczne Przedszkole dla dzieci z autyzmem lub innymi zaburzeniami rozwoju. Naszą misją jest wspieranie zarówno dzieci jak i