Prezent pod choinkę dla dziewczynki - najlepsze pomysły

Prezent pod choinkę dla dziewczynki - najlepsze pomysły
Drukuj Skomentuj

Dzieci cały rok czekają na prezenty wręczane przez św. Mikołaja z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Co zatem kupić dziecku na świąteczny prezent, by wywołać uśmiech na jego twarzy? Jakie są najlepsze prezenty pod choinkę dla dziewczynki? Podpowiadamy.

Prezenty dla dziewczynki pod choinkę – co kupić?


Jeśli dziecko lubi poznawać nowe historie i z łatwością odpływa w świat wyobraźni świetnie sprawdzą się książki.


Dobrą propozycją są również tematyczne klocki. To wcale nie musi być prezent wyłącznie dla chłopców.

 

Czytaj także: Adres św. Mikołaja - gdzie wysłać list?


W sklepach znajdziemy wiele serii klocków dedykowanych dziewczynkom. Będą to m.in. zamki, salony kosmetyczne, domy z basenami, zagrody dla zwierząt itd.


Jeśli dziecko wykazuje talent muzyczny, warto zastanowić się nad zakupem instrumentu. Nie musi być to od razu profesjonalny sprzęt.
Dziecko, które uwielbia się przebierać i wykazuje talent aktorski, z pewnością ucieszy się z nowego przebrania. Dziewczynki chętnie przebiorą się za księżniczki, wróżki, zwierzęta, czy Hermionę z „Harry’ego Pottera”


Doskonałym prezentem dla dziewczynki mogą być również drewniane mebelki, które imitować będą prawdziwą kuchnię, salon fryzjerski, kosmetyczny itd.

 

Sprawdź również: Świąteczne lampiony ze słoików - jak je wykonać?


Małe naukowczynie z pewnością ucieszą się z porządnego mikroskopu.


Dzieci, które mogłyby całe dnie spędzać na kreatywnych zabawach, z pewnością ucieszą się z zestawów do samodzielnego wykonania –np. zestaw do samodzielnego robienia kosmetyków, wyszywanki, mozaiki, eksperymenty itp. Własnoręcznie wykonane arcydzieło będzie dla dziecka ogromnym powodem do dumy.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!