Prezenty dla dzieci w wieku 4-6 lat: zabawki zręcznościowe

Prezenty dla dzieci w wieku 4-6 lat: zabawki zręcznościowe
Drukuj Skomentuj

Zastanawiasz się, jakie prezenty dla dzieci wybrać w tym roku? Co powiesz na gry, które nie tylko sprawią radość maluchom, ale też zaangażują całą rodzinę w zaskakujące i pełne humoru rozgrywki? Przedstawiamy propozycje firmy Goliath: zabawki zręcznościowe i humorystyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat i więcej!

Mądrze i wspólnie


Motto Goliath to „Clever together”, co w wolnym tłumaczeniu na język polski znaczy „Mądrze i wspólnie”. Firma tworzy produkty, które będą łączyć pokolenia poprzez wspólne zabawy. Często oparte są na prostych zasadach, dzięki czemu dzieci w wieku 4+ nie zniechęcą się ilością reguł. Dlatego też gry Goliath to idealne na prezenty: są ekscytujące, zabawne i interaktywne.

 

Pomysły na prezenty dla dzieci 4+, 5+, 6+

 

Zabawki zręcznościowe


ŁAP BANANA

Małpka uważnie pilnuje swoich bananów. Zadaniem graczy jest podebranie jak największej ilości owoców. Ale uwaga - zwinięcie zbyt dużej ilości powoduje, że małpka wyskakuje w powietrze!

Gra dla dzieci w wieku 4+RUDY LIS

Rudy Lis kradnie kurczaki, które wpycha do kieszeni. Gdy kieszenie są zbyt wypchane, spodnie Lisa… spadają! Gracze łapią wtedy kurczaki, by zapełnić swoje kurniki i wygrać grę. Goliath przygotował ekscytującą potyczkę z rudym chytrusem!

Gra dla dzieci w wieku 4+

DRAGON SNACKS

Mały smok zjadł za dużo skarbów - zadaniem graczy jest je wydostać! Osoba, która wykaże się zręcznością i jako pierwsza wyjmie mu z brzuszka 3 rzeczy, wygrywa. Ale uwaga - skarby muszą być w odpowiednim kolorze, a łakomy smok wcale nie chce się z nimi rozstać.

Gra dla dzieci w wieku 4+KRÓLICZEK PENTLICZEK

Króliczek pilnuje swojego kopca marchewek. Czy łatwo jest mu kilka podebrać? Gracze muszą łapać marchewki, by zdobyć ich jak najwięcej. Nie dajcie się jednak zaskoczyć: gdy Króliczek Pentliczek wyskoczy, trzeba go szybko chwycić!

Gra dla dzieci w wieku 4+

DINO MEAL

Gracze mają ważną misję do wypełnienia: muszą uratować jaja dinozaura, by nie dopuścić do wyginięcia jego gatunku. Jaja podkradł Dino i ukrył je w swoim gnieździe. Goliath zaprasza do emocjonującej przygody w jurajskim klimacie!


Gra dla dzieci w wieku 5+BELLZ

Bellz to gra dla miłośników magii i tajemniczych zjawisk. Każdy z graczy używa magnetycznej różdżki, by zdobyć 10 dzwoneczków. To jednak nie jest takie łatwe - tajemnicza siła przyciąga też dzwoneczki do innych graczy. Trzeba się więc wykazać nie tylko zręcznością, ale też cierpliwością, by wygrać w Bellz!

Gra dla dzieci w wieku 6+

 

Zabawki humorystyczne

 

PUPIL KUPIL

 

Posiadanie psa w domu to nie tylko radość, ale też duża odpowiedzialność. Wśród obowiązków właściciela jest również sprzątanie po nim na spacerze. Graczy czeka kupa… śmiechu!

Gra dla dzieci w wieku 4+


GRZESIU GLUT

 

Graczy czeka obrzydliwie dobra zabawa! Zadaniem jest wyciągnąć gluta z nozdrzy Grzesia. Ale uwaga - jeśli Grześ kichnie, jego mózg wystrzeli w powietrze.

Gra dla dzieci w wieku 4+

 

 

PIGGY POP


Chyba każdy wie, że jedzenie w nadmiarze szkodzi zdrowiu. Potwierdza to gra Piggy Pop - teraz w nowym, kolorowym opakowaniu! Ile hamburgerów uda się zjeść Prosiaczkowi? Im więcej je, tym bardziej puchnie mu brzuch. Który z graczy sprawi, że Prosiaczkowi pęknie fartuszek?

Gra dla dzieci w wieku 4+

 

O Goliath Games


Goliath Games to firma, której produkty znajdują się w czołówce gier i zabawek w całej europie. Jej marki od lat cieszą się popularnością oraz zaufaniem rodzin. Interaktywne i zabawne gry łączą pokolenia! Sprawdź pełną ofertę na: www.goliathgames.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi