Prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

Prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaka
Drukuj Skomentuj

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowy dzień, który wiąże się z obdarowywaniem dzieci prezentami. Rodzice stają w tym dniu przed wielkim wyzwaniem. Co kupić dziecku, które ma wszystko? Sprawdź nasze propozycje, by dowiedzieć się, jaki prezent warto podarować swojemu przedszkolakowi.

Kuchnia dla małej kucharki


Drewniana kuchnia z wyposażeniem to marzenie niemal każdej dziewczynki – ale nie tylko! To zabawa dla całej rodziny. Kto wie, może otworzycie własną restaurację? W końcu przygotowane przez dzieci kawa i ciasto smakują najlepiej.
Gwarantuje ona wiele godzin wspaniałej zabawy i rozwijania pasji. Naśladowanie dorosłych  i okazja do nauki nowych umiejętności z pewnością wpłynie na rozwój twojego dziecka. Co więcej, wszystko to jest w pełni bezpieczne!


Więcej zabawy i radości sprawią dzieciom nowe rekwizyty, które znajdą się w zabawkowej kuchni. Pole do popisu jest ogromne!

 

Warsztat dla małego majsterkowicza


Twoje dziecko uwielbia rozkręcać, naprawiać, wkręcać? Jeśli tak, obowiązkowym prezentem dla malucha jest warsztat małego majsterkowicza. Z pewnością zabawa ta  zajmie chłopców na długie godziny. Im więcej sprzętu, tym lepiej!

 

Eksperymenty dla małego chemika


Zabawkowe laboratorium to dobry prezent, jeśli twoje dziecko jest ciekawe świata. Nauka przez zabawę z pewnością okaże się wspaniałym spędzeniem czasu. Eksperymentowanie z dziećmi wciąga też wielu rodziców! To dobra alternatywa dla prac plastycznych –  zadania są nieco innego, ale równie twórcze i zajmujące!

 

Klocki dla małego budowniczego


Na rynku dostępnych jest ogrom przeróżnych klocków. Zaczynając od tradycyjnych plastikowych LEGO, poprzez ekologiczne kartonowe klocki, kończąc na magnetycznych. W końcu klocki uznaje się za zabawki idealne, które rozwijają umiejętności manualne i kreatywność przedszkolaka.

 

Akcesoria plastyczne dla małego artysty


Twoje dziecko aspiruje na światowej sławy artystę? Jeśli tak, to Dzień Dziecka jest idealną okazją do tego, by podarować mu coś, co rozwinie jego umiejętności. Co więcej, wcale nie wiąże się to z oklepanymi kredkami czy farbami! Pomyśl o piasku kinetycznym, masach plastycznych, zestawach do wydrapywania bądź grawerowania, a dla nieco starszych przedszkolaków – dziecięcym zestawie do nauki kaligrafii.

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!