Prezenty na I Komunię Świętą. Propozycje na każdą kieszeń

Prezenty na I Komunię Świętą. Propozycje na każdą kieszeń
Drukuj Skomentuj

Wiele osób, które otrzymało zaproszenie na I Komunię Świętą, zastanawia się, co podarować dziecku z tej okazji. Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy propozycje na prezent na komunię na każdą kieszeń.

Prezenty na I Komunię Świętą – co podarować dziecku?


I Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego katolika, jednak w ostatnich latach wiele osób o tym zapomina, a niektórym dzieciom kojarzy się ona głównie z dostawaniem prezentów. Co zatem kupić na I Komunię Świętą, by nie dać się zwariować? Oto propozycje na każdą kieszeń:

  • Pięknie wydana Biblia to klasyczny prezent na I Komunię Świętą. Nie możemy zapomnieć też o dedykacji, dzięki czemu będzie to wspaniała pamiątka na całe życie.
  • Srebrny lub złoty medalik z wizerunkiem Jezusa lub Maryi to tradycyjny i wartościowy prezent, który będzie z dzieckiem przez całe życie. Należy jednak pamiętać o tym, by nie nadwyrężać aż nadto swojego budżetu, jeśli nie mamy takiej możliwości.
  • Elegancki różaniec to drobny, ale piękny upominek.
  • Grawerowany srebrny obrazek, ramka na zdjęcie z dedykacją, czy personalizowana skrzyneczka na skarby komunijne to prezent, który z pewnością pojawi się w pokoju dziecka i to na honorowym miejscu.
  • Tablet, e-czytnik, czy smartwatch mogą być nowoczesnymi prezentami, które również rozwijają zainteresowania dziecka. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się, czy dziecko nie jest już jego posiadaczem.
  • Voucher na kurs językowy, warsztaty plastyczne, muzyczne czy sportowe to inwestycja w rozwój talentów i pasji dziecka. Z pewnością będzie to wspaniały prezent, który będzie okazją do podszlifowania talentów.


Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!