Przedszkole The Academy of Smurfs (Przasnysz)

Przedszkole The Academy of Smurfs
zobacz więcej (5)
Adres:
Szosa Ciechanowska 6, Przasnysz
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • język niemiecki
  • język francuski
  • logopeda
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • taniec nowoczesny

Cennik

Grupa 2-latków od 250 PLN

Opis obiektu

Przedszkole niepubliczne The Academy of Smurfs  to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Przedszkole językowe The Academy of Smurfs  prowadzi zajęcia metodą zabawy poprzez wszystkie zmysły. Gwarantujemy najlepsze warunki nie tyko do zabawy ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju dziecka. Proponujemy codzienny kontakt dziecka z językiem angielskim oraz drugim wybranym językiem obcym ( niemieckim, francuskim). Dodatkowo proponujemy zdrowy styl życia, bowiem naszym celem jest wychowanie zdrowego, aktywnego i samodzielnego dziecka. Przedszkole prywatne The Academy of Smurfs  to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na najwyższym poziomie. Tak więc jeśli szukacie najlepszego przedszkola dla dzieci, trafiliście doskonale. Nasze przedszkole niepubliczne to idealne miejsce dla waszych pociech. Zapraszamy do zapoznania sie ze szczególami naszej oferty!   Posiadamy dwie Placówki: * Placówka Przasnysz * Placówka...

Galeria

Program nauczania

Języki obce w "The Academy of SMURFS"
Powszechnie znana jest opinia, iż naukę języków obcych powinno się rozpoczynać jak najwcześniej, gdyż tylko dziecięcy umysł jest najbardziej chłonny, a narząd mowy jeszcze bardzo plastyczny i zdolny do bezbłędnego odtwarzania poznawanych obcojęzycznych słów. Nauka wtedy odbywa się zupełnie naturalnie i w związku z tym istnieje duża szansa na osiągnięcie w późniejszym okresie przez dziecko - dwujęzyczności.

Nauczanie języka ANGIELSKIEGO odbywa się u nas w formie zabawy, stymulującej proste wypowiedzi oraz uruchomienie zdolności naśladowczych dziecka, z wykorzystaniem różnych pomocy: plansz tematycznych, słowników obrazkowych, środków Audio, Video oraz podręczników zarówno wydawnictw Oxford University Press, Longman z serii „Balloons”, jak również zakupione w Wielkiej Brytanii - „I can learn” – World of Children's Books - specjalnie dostosowane do nauczania dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zawierają one zestawy ćwiczeń wprowadzające dzieci do nauki pisania, czytania i liczenia.

W naszej codziennej pracy z dziećmi wykorzystujemy również założenia programowe zawarte w zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programie nauczania języka angielskiego na poziomie przedszkolnym i klas „O”.

Zajęcia języka angielskiego odbywają się w naszej placówce regularnie codziennie. Posługujemy się podczas ich trwania takimi środkami dydaktycznymi jak piosenki, rymowanki, zgadywanki, gry dydaktyczne oraz zabawy ruchowe, w których ponadto w nauce języka wykorzystywana jest tzw. „mowa ciała”.

W ramach opłaty stałej proponujemy
Państwu 10 godzin nauki wybranego języka obcego w tygodniu!!!
Dodatkowo mają Państwomożliwość wyboru drugiego języka!!!

 

Rodzice mogą wybrać dodatkowy blok zajęć w skład, którego wchodzi rytmika, taniec, zajęcia z logopedą bądź drugi język obcy. Przewidujemy również zajęcia nauki szybkiego czytania i zajęcia na rozwój pamięci dziecka.

Zajęcia rytmiczne i umuzykalniające - Pełne śpiewu, tańca, zabaw ruchowych przy muzyce oraz gry na instrumentach perkusyjnych zajęcia - stwarzają możliwość zaspakajania wrodzonej dzieciom potrzeby ruchu, działania, uzewnętrzniania przeżyć emocjonalnych oraz służą wyrabianiu ich wrażliwości artystycznej.

Wykorzystywane w pracy formy to: śpiew, ćwiczenia słuchowe i ruchowe, odbywające się przy akompaniamencie pianina, gra na instrumentach perkusyjnych, słuchanie nagrań muzycznych, tworzenie muzyki przez dzieci, improwizacje muzyczne i ruchowe.

Zajęcia taneczne - zapoznają dzieci z tańcem zarówno towarzyskim jak również nowoczesnym, pozwalając rozwijać wrodzone talenty....

"Zabawa w teatr" - polegająca na wspólnym przygotowywaniu przez dzieci podczas zajęć plastyczno-technicznych kostiumów, pacynek itp. oraz uczeniu się swoich ról i ich odtwarzaniu, dając ujście bogatej wyobraźni....

Codzienne zajęcia plastyczno-techniczne, przy wykorzystaniu różnorodnych technik i materiałów– wyrabiają zdolności manualne i estetyczne dziecka.

Przedszkole organizuje ponadto dla swoich wychowanków wycieczki, imprezy okolicznościowe(np. bale, Mikołajki, spotkania z Mikołajem...), występy teatrzyków, koncerty, zaprasza specjalnych gości itp.

Kolorowanki