Przedstawienie "Sklep Magika Mechanika" na scenie Teatru Małego Widza

Przedstawienie
galeria zdjęć (9) Drukuj Skomentuj

Przedstawienie "Sklep Magika Mechanika" to jubileuszowa 30. wędrówka dzielnego jeża. Wydarzenie będzie miało miejsce 14 stycznia 2012 r. na scenie Teatru Małego Widza w Warszawie (ul. Jezuicka 4).

Teatr Małego Widza w Warszawie


Teatr Małego Widza w Warszawie to miejsce stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych widzach. Czas spędzony w teatrze to fantastyczna podróż w świat bajek i baśni dla każdego malucha. Sami artyści robią wiele, żeby nie stworzyć maluchom okazji do rebelii - wciągają dzieci w kreowany na scenie świat i sprawiają, że niełatwo im opuścić tę magiczną krainę.

 

Przedstawienie  „Sklep Magika Mechanika”


Przedstawienie  „Sklep Magika Mechanika”  to przepiękna opowieść, pełna magii i zaczarowanych postaci. Daleka od dosłowności i cudownie nierealna. To baśń opowiedziana przez dwójkę aktorów nie tylko za pomocą słów, ale przede wszystkim za pomocą ruchu, tańca, muzyki, obrazów i symboli. Mimo, że spektakl daleki jest od dosłowności i klasycznej interpretacji –  tradycyjnie możemy się  jednak spodziewać szczęśliwego zakończenia, pięknego rycerza i jasnowłosej dziewczyny, którzy żyli długo i szczęśliwie…

 

Teatr dla dzieci


Po zakończonym spektaklu dzieci nie wychodzą pospiesznie z sali jak zwykle miewa to miejsce w teatrach. Po przedstawieniu każde dziecko może dotknąć  rekwizytów, przymierzyć stroje a także porozmawiać z aktorami. Takie podejście do najmłodszych widzów to doskonały pomysł na oswojenie dzieci z teatrem, kulturą oraz sztuką. Warto mieć świadomość, że w przypadku dzieci (choć nie tylko) nic tak nie fascynuje, nie przekonuje, nie zachęca, jak możliwość fizycznego doświadczania, stania się, choć na chwilę, częścią wydarzenia.

 

Dodatkowe informacje o przedstawieniu:

 

Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Choreografia i reżyseria: Mateusz Polit
Występują: Agnieszka Czekierda i Antoni Barłowski
Scenografia i Kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Reżyseria świateł: Sebastian Kozioł

Więcej informacji na oficjalnej stronie Teatru Małego Widza: www.teatrmalegowidza.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi