Przedszkola na wakacje w Krakowie

Przedszkola na wakacje w Krakowie
Drukuj Skomentuj

W czasie trwania tegorocznych wakacji na dzieci będą czekać aż 54 przedszkola w Krakowie. Jeśli chcesz zapewnić opiekę dziecku w lipcu i sierpniu nie zwlekaj i jak najszybciej zapisz malucha do dyżurnego przedszkola.

Przedszkola w Krakowie


Jak możemy przeczytać w internetowym wydaniu "Gazety Krakowskiej", o przyjęciu dziecka do przedszkola samorządowego w Krakowie decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego też wszyscy rodzice zainteresowani wakacyjną opieką dla swojego dziecka powinni jak najszybciej udać się do przedszkola i zapisać podopiecznego. Rekrutacja do punktów przedszkolnych trwa do 31 maja. Do placówki można zapisać dziecko, które na co dzień uczęszcza do danego przedszkola jak również innych prywatnych punktów przedszkolnych. Najwięcej punktów przedszkolnych dyżurujących w wakacje w Krakowie znajduje się na terenie Nowej Huty.

 

Zobacz jaki typ przedszkola pasuje do twojego dziecka i wejdź: Rodzaje przedszkoli

 

Umowa z przedszkolem


Przed wysłaniem dziecka do placówki dyżurującej w wakacje trzeba pamiętać o podpisaniu umowy z przedszkolem. Umowę można podpisać na cały miesiąc jak i na dowolną liczbę dni. Należy to zrobić między 1 a 15 czerwca. Bez podpisania umowy z przedszkolem dziecko nie zostanie przyjęte a w momencie spóźnienia wykreśli się je z listy zapisanych.

 

Dziecko w przedszkolu


Jeżeli dziecko na co dzień uczęszczało do innego przedszkola w Krakowie warto wcześniej zaprowadzić malucha do nowej placówki. Wspólna wycieczka do dyżurującego przedszkola w wakacje pomoże dziecku oswoić się z nowym miejscem. Ilość miejsc w przypadku przedszkoli na wakacje jest ograniczona dlatego też może zdążyć się tak, że rodzic nie zdąży zapisać dziecka bądź wszystkie miejsca będą już zajęte. W takim przypadku warto przejrzeć ofertę prywatnych przedszkoli. Wiele niepublicznych punktów przedszkolnych pracuje w wakacje i wystarczy dobrze poszukać.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi