Przedszkola w Lublinie polecane przez rodziców

Przedszkola w Lublinie polecane przez rodziców
Drukuj Skomentuj

Szukasz przedszkola dla swojego malucha? Przedstawiamy przedszkola w Lublinie polecane przez rodziców: Niepubliczne Przedszkole Pozwalamy Dzieciom oraz Przedszkole Elfik. Sprawdź, co mają do zaoferowania!

Zobacz, jakie przedszkola w Lublinie polecają rodzice!

 

 


Niepubliczne Przedszkole Pozwalamy Dzieciom

ul. Agatowa 18B

Lublin

 

Przedszkole, które rozwija potencjał dzieci poprzez stwarzanie przestrzeni do ekspresji oraz prowadzenie zajęć w rodzinnej atmosferze. Wykwalifikowana kadra stawia na warsztaty ruchowe, muzyczne i językowe. Niepubliczne Przedszkole Pozwalamy Dzieciom wyróżnia wychowanie według wartości chrześcijańskich. W placówce możliwe jest też zorganizowanie urodzin.

W opinii rodziców - przedszkole prowadzone profesjonalnie, a do tego sympatyczne, twórcze i wesołe!

 

 

 

Przedszkole Elfik

ul. Żywiecka 47
Lublin

 

Przedszkole Elfik opiera swoją działalność na zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry, współpracy ze specjalistami od psychologii i logopedii, jak również korzystaniu z różnorodnych pomocy dydaktycznych. Przestronne i funkcjonalne sale dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Pedagodzy inspirują dzieci i stwarzają przestrzeń do rozwoju, korzystając z montessoriańskich pomocy dydaktycznych, jak i sprzętu multimedialnego na miarę XXI wieku.

Rodzice doceniają Przedszkole Elfik przede wszystkim za zaangażowanie pracowników, organizowanie zajęć dodatkowych oraz pozytywną współpracę z opiekunami dzieci.

 

 

Przeczytaj też: Jak wybrać najlepszą placówkę dla dziecka?

 

 

W naszej wyszukiwarce znajdziesz Przedszkola, Żłobki, Sale Zabaw, Kluby Malucha i Atrakcje dla dzieci. Sprawdź placówki w Twojej okolicy!

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi