Przedszkole i Żłobek Norlandia House of Reggio -- warto zapisać tam swoje dziecko

Przedszkole i Żłobek Norlandia House of Reggio -- warto zapisać tam swoje dziecko
galeria zdjęć (3) Drukuj Skomentuj

Wybór żłobka lub przedszkola dla dziecka to trudna sprawa. Nasze dzieci będą spędzać sporo czasu w placówce, warto więc mieć pewność, że tam, gdzie je wysyłamy, będą szczęśliwe i bezpieczne.

Ze swojej strony chcielibyśmy dzisiaj polecić i przeanalizować ofertę przedszkola i żłobka:  www.norlandiaprzedszkola.pl/house-of-reggio/. Jest to placówka działająca w oparciu o zasady, jakie panują w każdym przedszkolu i żłobku spod szyldu Sieci Norlandia. Skandynawskie podejście do nauczania, przygotowywanie do samodzielności i wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka to idee, które są tam realizowane.


Przedszkole i Żłobek Norlandia House of Reggio — czym się wyróżnia?


 
Przedszkole i Żłobek grupa Norlandia House of Reggio  mieści się w budynku przy ul. Giełdowej 4B w Warszawie.  Panuje tu przyjazna atmosfera.  Każda z trzech sal jest wyposażona w osobne, własne toalety. Dzieci do dyspozycji mają mnóstwo zabawek, bardzo często wykonanych z drewna. Kładzie się duży nacisk na Komunikację bez Przemocy oraz rozwój sensoryczny dzieci, z uwzględnieniem ich podmiotowości. Grupy są bardzo kameralne, łatwo więc nauczycielom dotrzeć do każdego dziecka, także dziecka o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 
Kameralne grupy to duży atut

 
Ma to duże znaczenie również w przypadku, kiedy boimy się, że nasza pociecha będzie cierpiała z powodu rozłąki z nami lub potrzebuje większej ilości uwagi ze strony nauczycieli pod innymi aspektami. Mniejsze grupy pozwalają na większe zacieśnienie więzi. Łatwiej jest również o współpracę na linii Nauczyciel — Rodzic (w przypadku przedszkola) oraz Opiekunowie — Rodzic (w przypadku żłobka).

 
Świetna kadra nauczycieli  i doskonała oferta zajęćKompetencje, szacunek, ambicja, energia to hasło, jakie widnieje na stronie internetowej placówki oraz przyświeca wszystkim nauczycielom i opiekunom, którzy na co dzień towarzyszą dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności i poznawaniu świata.
 

W ofercie przedszkola w ramach czesnego dzieci korzystają z zajęć rytmicznych, nauki języka hiszpańskiego, zajęć muzyczno-teatralnych, pomocy psychologiczno-pedagogicznej, autorskich projektów poznawczych stworzonych przez kadrę nauczycielską oraz zajęć z gotowania w kuchcikowie. Oferta jest rozbudowywana w zależności od zapotrzebowania. Bardzo dużo czasu dzieci spędzają również na zewnątrz, niezależnie od pogody.

 
Do Żłobka i Przedszkola Norlandia House of Reggio można zapisać pociechy w wieku od 1 roku do 6 lat. I zdecydowanie warto to zrobić, dzieci są tu przeszczęśliwe!

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://norlandiaprzedszkola.pl/house-of-reggio/

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!