„Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce” - premiera książki!

„Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce” - premiera książki!
Drukuj Skomentuj

„Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce” to pierwsza książka z edukacyjnej serii o przedszkolakach i ich niezwykłej nauczycielce Wydawnictwa Skrzat!

 

Za ósemką rozrabiaków czasami trudno nadążyć, jest jednak ktoś, komu zawsze się to udaje. Pani Matylda, jak prawdziwy superbohater, czuwa nad wesołą gromadką dzielnych Zuchów i jak nikt inny potrafi trafnie odpowiadać na dziecięce pytania-o-wszystko. A czy rozwiąże językowe zagadki i poradzi sobie ze słownymi zawiłościami?

Przedszkola.edu.pl jest Patronem medialnym książki.

 

Wydawnictwo Skrzat prezentuje książkę, która w niezwykle wdzięczny sposób wprowadza dzieci w piękny i bogaty świat języka. Tematy zaspokajające dziecięce „co”, „jak”, „dlaczego”, nauczycielka wprost do pokochania i przedszkolaki jedyne w swoim rodzaju. Wyrusz razem z nimi na wycieczkę po tajemniczej krainie związków frazeologicznych i dowiedz się, czy złote serce można liczyć w karatach, gdzie szukać pogrzebanego psa i czy za kradzież koni zawsze spotka nas kara. Baw się i ucz!

Pięknie zilustrowaną książeczkę wzbogacono „Słowniczkiem pani Matyldy” pomagającym maluchom jeszcze lepiej zaznajomić się z nowym pojęciem, a także nadano jej formę kolorowego dziecięcego leksykonu.

 

 

ISBN: 978-83-7915-775-4
Format: 138x195 mm
Objętość: 64 str.
Oprawa: twarda
Pierwsze wydanie: 2019

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi