Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!

Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!
galeria zdjęć (6) Drukuj Skomentuj

Od piątku na ekranach kin możemy oglądać film Merida Waleczna. W związku z premierą Wydawnictwo Egmont przygotowało trzy ciekawe opowieści o przygodach rudowłosej buntowniczki! Już wkrótce na rynku pojawią się dwa audiobooki z książką i kartonowa książeczka dla najmłodszych.

Książki o przygodach Meridy Walecznej to doskonała propozycja dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z literaturą. Dawno, dawno temu pewna młoda dziewczyna ze szkockiego królestwa DunBroch jak każdy typowy nastolatek przeciwstawiła się matce, w zamku rozpętało się piekło! Dziewczyna zrozumiała swój błąd dopiero wtedy, gdy wiedźma zamieniła jej mamę w niedźwiedzicę. Jak Merida zdoła wszystko naprawić? Uwielbiający przygody, porwania, ucieczki, tajemnice, czary i zaklęcia muszą ją poznać!

Powieść Merida Waleczna, Opowieść filmowa jest historią filmową w obszernej 66 stronicowej wersji w twardej oprawie. Pozwoli czytelnikom przeżywać przygody wspólnie z rudowłosą bohaterką szkockiego królestwa DunBroch. Jest to prawdziwa literacka podróż w poszukiwaniu drogi do odnalezienia harmonii w rodzinnym domu i możliwości odwrócenia złych czarów.

Merida Waleczna, Opowieść filmowa została również wydana w serii Już czytam, dzięki czemu wszystkie maluchy, które dopiero stawiają pierwsze kroki w czytaniu, także będą miały okazję do samodzielnej wyprawy w głąb szkockich lasów i łąk. Pomogą im w tym krótkie zdania, zrozumiałe słownictwo i duże litery, które łatwo rozpoznać.

Merida Waleczna, Czytanka wyklejanka jest zaś gratką dla tych dzieci, które lubią gadżety związane z filmem. Wydanie zawiera 50 naklejek oraz opowiada ciekawą historię dzielnej Meridy. Książkę można czytać i jednocześnie uzupełniać rysunki kolorowymi naklejkami.

Już niedługo w sprzedaży znajdą się dwa audiobooki z przygodami Meridy w przyjaznej dla dzieci formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Opowieść o rudowłosej bohaterce porywająco interpretuje znana aktorka, Maria Seweryn. Dodatkowo najmłodsze dzieci będą mogły bezpiecznie poznawać perypetie Meridy w kartonowej książeczce z okienkiem z zaokrąglonymi rogami.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi