RoboExpo - interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii

RoboExpo - interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii
galeria zdjęć (9) Drukuj Skomentuj

Interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii RoboExpo po raz pierwszy w twoim mieście!


W dniu 10 lipca w Krzywy Domek w Sopocie otworzy swoje drzwi niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii, która będzie trwała do 30 września. Na terenie 1000 m2 zobaczycie najnowocześniejsze roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 - gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper super technologiczny robot z Japonii zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfie lustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczy Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny.

Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii! Czekamy na Ciebie!

Tylko od 10 lipca do 30 września
Krzywy Domek, Sopot

link do wydarzenia: https://roboexpo.pl

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090355376857
Instagram: https://instagram.com/robo_expo?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!