ROBOT TRAINS - siła przyjaźni i współpracy

ROBOT TRAINS - siła przyjaźni i współpracy
Drukuj Skomentuj

Serialowa drużyna Kaya zaprasza do wspólnej zabawy na łamach nowego magazynu „Robot Trains”. To nowy tytuł w ofercie na rynku prasowym z portfolio Egmont Polska, dostępny w sprzedaży od 18 czerwca 2019 roku.

Dwumiesięcznik zaprasza młodych czytelników do świata nieustraszonych pociągów. Wśród których są szczególne lokomotywy, w zależności od potrzeb ulegające transformacji w roboty. Razem z Kayem i jego przyjaciółmi czytelnik przeżyje niesamowite przygody, weźmie udział w niebezpiecznych misjach i pomoże bohaterom wykonać ważne zadania. Na łamach pisma dzieci znajdą dużą dawkę energii, emocji, zabawy, poczytają o serialowych przygodach, rozwiążą liczne zadania, zagrają w gry.

Do magazynu dołączone są oryginalna, kolekcjonerska figurka i plakaty w prezencie. Cena pojedynczego egzemplarza wynosi 9,99 zł. W pierwszym numerze rusza też Wielki Konkurs. Na wszystkich przyjaciół Robot Trains czekają rewelacyjne nagrody. Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią reklamową, która obejmuje emisję spotów telewizyjnych, komunikację w mediach społecznościowych oraz mediach własnych Egmontu.

 

 

FORMUŁA WYDAWNICZA CZASOPISMA
Tytuł: „Robot Trains”
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Premiera: 18. czerwca 2019 r.
Grupa docelowa: 6+
Cena: 9,99 zł
Redaktor naczelna: Jolanta Tomala
Liczba stron: 24
Licencjodawca: CJ E&M Corp.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi