Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy na Spektakl pt.Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki, który jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi powyżej 3 roku życia.

 

"Niepokonani Anioły Galaktyki" to pokaz kosmiczny dla całej rodziny, który zapewni niezapomniane wrażenia i przygodę w kosmosie.

 

Podczas przedstawienia, widzowie mają okazję stać się członkami załogi promu kosmicznego, którym kieruje kapitan Alkiona i jej android Willie. 

 

Wspólnie z drużyną, uczestnicy podróży będą odwiedzać różne planety oraz poznawać ich mieszkańców. Przy okazji dowiedzą się, jak zbudowany jest wszechświat oraz wezmą udział w grach interaktywnych.

 

W widowisku wykorzystywane są najnowsze technologie, dzięki którym granica między rzeczywistością a fantazją zaczyna zacierać się. Na pokładzie promu kosmicznego czekają Stalowi Transformersi Giganci, którzy stają się przyjaciółmi uczestników misji.

 

"Niepokonanych Aniołach Galaktyki" decyzje podejmowane przez widzów mają znaczący wpływ na przebieg przedstawienia, a tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować galaktykę przed zagładą.

 

To idealna propozycja dla miłośników fantastyki, którzy chcą nie tylko zobaczyć, ale także wczuć się w kosmiczną przygodę.

 

Gdzie: Pałac Kultury Zagłębia Plac Wolności 1, Dąbrowa Górnicza

 

Kiedy: 14.05.2023 godz. 13:00.

 

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola Dąbrowa Górnicza

Nemo - świat rozrywki

Nemo - świat rozrywki

"Nemo - Świat Rozrywki" w Dąbrowie Górniczej to unikalne miejsce, łączące w jednym punkcie wiele różnorodnych rozrywek, w wodzie i na powierzchni.Nazwa aquapar
Centrum Spędzania Wolnego Czasu Bajoko

Centrum Spędzania Wolnego...

Sala Zabaw czynna:pon - pt - 16.00 - 20.00sobota   - 10.00 - 20.00niedziela - 15.00 - 20.00 DLA DZIECIDla naszych najmłodszych przygotowaliśmy sale zabaw o łąc