Żłobek Ejbisi (Ruda Śląska)

Żłobek Ejbisi
zobacz więcej (7)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
Kłodnicka 54A, Ruda Śląska
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

 • język angielski
 • język niemiecki
 • rytmika
 • gimnastyka ogólnorozwojowa
 • korektywa
 • basen
 • kółko kulinarne
 • matematyka
 • urodziny
 • warsztaty dla dzieci
 • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Ejbisi zaprasza do nowoczesnego, przystosowanego do potrzeb dzieci żłobka. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego żłobka. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom. Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat. Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00.   Żłobek EJBISI to niepubliczna placówka funkcjonująca od września 2015 roku. Żłobek EJBISI jest częścią Centrum Rozwoju Dziecka EJBISI w Rudzie Śląskiej, w którym mieszczą się ponadto Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami Integracyjnymi EJBISI oraz Klub Malucha EJBISI. Centrum Rozwoju Dziecka umożliwia najłagodniejsze przejście naszym najmłodszym podopiecznym ze żłobka do przedszkola. W naszej Placówce EJBISI stworzyliśmy Dzieciom doskonałe warunki zapewniające zarówno stymulację...

Galeria

Program nauczania

Mamy świadomość, że nie zastąpimy Rodzica, tak więc oferujemy dzieciom szereg ciekawych zajęć muzyczno-rytmicznych, ogólnorozwojowych, językowych – w tym także w języku angielskim, plastycznych, tematycznych. Chcemy, aby czas spędzany codziennie u nas  był czasem wyjątkowym dla Dzieciaków  a zarazem spokojnym dla ich Rodziców. Nasze nauczycielki i opiekunki są “ciociami” co zgodnie z najnowszymi odkryciami psychologii wpływa pozytywnie na rozwój emocjonalny dzieci w tak wczesnym okresie dzieciństwa. Wiele czasu poświęcamy na bliski kontakt z naszymi maluchami – przytulanie, taniec, pielęgnacja i bezpośrednie zwracanie się do każdego Dziecka. W każdym Dziecku dostrzegamy małego człowieka z własnymi marzeniami, potrzebami, umiejętnościami, predyspozycjami, talentem i potrzebami rozwojowymi. Nasz plan dnia jest bardzo elastyczny – staramy się, aby w każdym dniu Dzieci miały czas na zabawę, rozwój talentów, rozwój językowy, rozwój interakcji społecznych a także na odpoczynek i bliski kontakt z ciociami. Nie narzucamy Dzieciom planu dnia – tylko działamy zgodnie z potrzebami każdego Dziecka.

Nasz Żłobek posiada 3 duże, jasne i dobrze wyposażone sale zabaw. Przy każdej sali znajduje się sypialnia z własną wentylacją. W przestronnej szatni nasze pociechy posiadają własne szafeczki z ubrankami i innymi rzeczami przyniesionymi przez rodziców. Rodzice mogą zostawić wózek, siedziska samochodowe i foteliki. Wszystkie zabawki i meble posiadają atest dopuszczający do użytku przez dzieci najmłodsze. W każdej grupie Żłobkowej znajduje się nie więcej niż 15 Dzieci. Staramy się, aby w jednej grupie były dzieci o zbliżonym wieku, co zapewnia Maluchom odpowiedni rodzaj zajęć, możliwość rozwoju społeczno – emocjonalnego i poznawczego. W każdej grupie na stałe znajdują się dwie wychowawczynie – „ciocie” i pomoc wychowawcy zapewniająca wsparcie w każdej sytuacji w ciągu dnia.

Kolorowanki