Żłobek Klub Malucha Małe Rączki

Żłobek Klub Malucha Małe Rączki
Telefon:
512783215,575539215
Strona WWW:
klubmaluchamaleraczki.pl

Lokalizacja:

Adres: Żeromskiego 32A, Rumia

Żłobek Klub Malucha Małe Rączki

Żłobek - Klub Malucha Małe Rączki przyjmuje dzieci w wieku od 1 roku życia do 3 lat.


Placówka Sierakowice ul. Wita Stwosza 6

Placówka Rumia ul. Żeromskiego 32A

Opieka codzienna w godz. 6:30 – 17:30.


Małe Rączki to kameralny żłobek, który tworzą opiekunowie i nauczyciele z pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci czuły się komfortowo oraz by mogły bezpiecznie odkrywać świat. Oprócz tego zapewniamy smaczne i zdrowe posiłki, zabawy na ogrodzonym placu zabaw, a także bogatą ofertę zajęć dla najmłodszych. 


Zarezerwuj miejsce w żłobku dla Twojego dziecka już dziś!

Zapraszamy również dzieci z pobliskich miejscowości: Łężyce, Nowy Dwór Wejherowski, Reda.


Domowy żłobek w Rumi – poznaj nasze zajęcia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wielokierunkowy rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia. Zróżnicowane zabawy to dobry początek, aby dziecko było ciekawe świata oraz nie bało się podejmowania różnych aktywności. Prowadząc profesjonalny żłobek w Rumi, staramy się zapewniać naszym podopiecznym wiele rozrywek, zabaw czy zajęć edukacyjnych, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.


Profesjonalna opieka nad dzieckiem


W naszym cichym żłobku w Rumi oferujemy wiele zajęć, które mogą mieć duży wpływ na rozwój Twojego dziecka. Są to m.in. zajęcia dydaktyczne dostosowane do wieku maluchów. Odbywają się one w formie zabaw edukacyjnych wspomagających wszechstronny rozwój dziecka. Poza tym dbamy również o wrażliwość maluchów, organizując im zajęcia muzyczno-ruchowe oraz plastyczne. Prowadzimy żłobek z wyżywieniem, dlatego przykładamy dużą wagę także do nauki samodzielności dzieci, która obejmuje nie tylko jedzenie, ale np. codzienną toaletę.


Naszych podopiecznych otaczamy troską i opieką, gwarantując im również wiele zabawy. Kiedy pozwala na to pogoda, z przyjemnością realizujemy zajęcia na świeżym powietrzu. Niemniej jesteśmy przygotowani na różne warunki, dlatego w przypadku ulewnego deszczu lub śniegu organizujemy w żłobku zabawy gimnastyczne z wykorzystaniem tunelu edukacyjnego, chusty animacyjnej czy piłek. Do oferty zajęć żłobka w Rumi należy też nauka języka angielskiego, dodatkowo organizujemy również okazjonalne uroczystości, takie jak bale karnawałowe oraz wizyty św. Mikołaja.