Rytmikon - wszystko co potrzebne do prowadzenia zajęć muzycznych!

Rytmikon - wszystko co potrzebne do prowadzenia zajęć muzycznych!
Drukuj Skomentuj

Rytmikon to system edukacyjny przeznaczony dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz zerówki. Jest to system, który zawiera gotowe materiały niezbędne do prowadzenia zajęć muzycznych oraz imprez okolicznościowych takich jak dzień babci i dziadka, dzień matki czy bal karnawałowy.

Oprócz wielu podkładów, piosenek czy scenariuszy znajduje się u nas kurs wideo: „Jak grać na instrumencie klawiszowym pod zajęcia muzyczno-ruchowe”, dzięki któremu nauczyciel będzie mógł wprowadzić żywy instrument do swoich zajęć. System jest cały czas aktualizowany i dodawane są nowe materiały. Jesteśmy także gotowi na sugestie, które pomogą nam usprawnić system.


Z systemu można korzystać z dowolnego miejsca przez urządzenie posiadające dostęp do internetu np. komputer stacjonarny, laptop, smartfon, tablet. Oferujemy możliwość wypróbowania systemu przez 30 dni, jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań to zwrócimy Ci pieniądze.


Zapraszamy do zakupu licencji, która umożliwia nieograniczony dostęp do systemu przez 365 dni za jedyne 27 zł miesięcznie (brutto). Dostęp do systemu odbywa się poprzez logowanie na naszej stronie, dzięki czemu, mogą z niego skorzystać wszyscy nauczyciele w danej placówce przedszkolnej.


System Rytmikon jest jednym z najlepszych materiałów tego typu dostępnych w internecie, lecz jako jedyny posiada wszystkie niezbędne materiały dydaktyczno-muzyczne do prowadzenia zajęć. Dzięki skorzystaniu z naszej usługi, Państwa placówka zaoszczędzi nie tylko cenne pieniądze ale również bardzo ważny czas !


Dostęp do produktu oraz więcej informacji na stronie: www.rytmikon.pl/system

 

 

Źródło: materiały promocyjne

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!