Rzeszów: koncert „W muzycznej podróży świat nie jest zbyt duży”

Rzeszów: koncert „W muzycznej podróży świat nie jest zbyt duży”
Skomentuj

22 czerwca 2019 r. o godz. 12:00 w ramach Europejskiego Stadionu Kultury odbędzie się koncert „W muzycznej podróży świat nie jest zbyt duży” oraz warsztaty „Melomaluszki”.

„W muzycznej podróży świat nie jest zbyt duży” to koncert z muzyką klasyczną, filmową oraz ludową. Angażuje on widownię, która wraz z twórcami będą śpiewać, grać na instrumentach i poruszać się. Dzięki połączeniu interaktywnej zabawy i koncertu, uczestnicy poznają fascynujący świat muzyki, rozwijają swoją wrażliwość i muzykalność. Podczas koncertu dzieci poznają takie instrumenty jak akordeon, ukulele, gitarę klasyczną, skrzypce, zaklinacz deszczu, flet poprzeczny czy djembe.

 

Koncert dla rodzin z dziećmi w wieku 1-5 lat

 

„Melomaluszki” to warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku do lat 3. Zajęcia wykorzystują elementy teorii umuzykalniania E.E.Gordona. Gordonek – pacynkę, towarzyszy dzieciom w poznawaniu różnorodnych utworów, piosenek, wyliczanek i rytmów, a także uczy ich muzycznych zabaw. Centralnym punktem warsztatów będzie śpiew na żywo, wykonany przez instruktorów, czasami z towarzyszeniem instrumentów.  Dzięki interaktywnej formule warsztatów dzieci szybko otwierają się, łatwo integrują i są chętne do wspólnej zabawy.

 

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/events/564826930593535

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Rzeszowie

Przedszkola w Rzeszowie

Przedszkole Radosne Słoneczko

Przedszkole Radosne Słoneczko

W Niepublicznym Przedszkolu Radosne Słoneczko w Rzeszowie każde dziecko objęte jest opieką indywidualną, dostosowaną do potrzeb każdego z osobna. Praca z dzieć
Przedszkole Mały Ambasador

Przedszkole Mały Ambasador

Przedszkole Mały Ambasador to domowa atmosfera, spotkania z językiem i kulturą francuską oraz prowadzenie zajęć w małej grupie, w której potrzeby każdego dziec