Seria Księżycowy Kamień w „Radiu Dzieciom”

Seria Księżycowy Kamień w „Radiu Dzieciom”
galeria zdjęć (2) Drukuj Skomentuj

Wydawnictwo Literacki Egmont i Program 1 Polskiego Radia zapraszają do słuchania książki Evy Ibbotson „Pies i jego chłopiec”. Audycja rozpoczyna się codziennie o 19.30.

Od 24 października do 4 listopada w programie „Radio Dzieciom” fragmenty tej wyjątkowej książki będzie czytać Wojciech Paszkowski. Jest to wybitny aktor flimowy, teatralny oraz dubbingowy, który wcielał się w m.in. postacie z filmów „Rango”, „Rio”, „Zaplątani”, czy „Sezon na misia”.

„Pies i jego chłopiec” Evy Ibbotson to pełna przygód, ciepła i humoru opowieść o grzecznym chłopcu, który ucieka z domu wraz z… psem, oczywiście. Powieść ta jest nie tylko ciekawą historią o przyjaźni, ale porusza takie problemy jak kwestia odpowiedzialności za inną istotę. Pokazuje, że pies jest nie tylko zachcianką, ale często pomaga przezwyciężyć dziecięcą nieśmialość.

Hal marzy o psie. W końcu zapracowani rodzice obiecują synowi psa na dziesiąte urodziny. Okazuje się jednak, że pies jest tylko na weekend – wypożyczony! Jakie przygody czekają tę dwójkę? Słuchajcie codziennie, od 24 października do 4 lisopada o 19.30.

Pozostałe książki w serii:
Dzieciaki kontra FOBIA, Rafał Witek
Koleżaneczki, Ewa Nowak
Potilla, Cornelia Funke

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi