Żłobek Wesoły Zakątek

Żłobek Wesoły Zakątek
Telefon:
22782 68 43
Strona WWW:
www.integracjaserock.pl

Lokalizacja:

Adres: Wyzwolenia 31, Serock

Żłobek Wesoły Zakątek

Żłobek Wesoły Zakątek w Serocku to kameralna placówka przeznaczona dla dzieci od 20 tyg. życia do 3 lat. Nasz lokal mieści się w zespole placówek ICOWT (Integracyjne Centrum Opieki, Wychowania, Terapii KKWR). 

 

Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu: ciepłego, bezpiecznego, intymnego gdzie najwyższą wartością jest dziecko. Miejsca odróżniającego się od innych placówek, tłocznych, głośnych, „godzinowych”. Żłobek ”Wesoły Zakątek” to miejsce, w którym ciepło, zrozumienie i przyjazna atmosfera tworzą środowisko możliwie najbliższe domowemu.

 

Kadra Żłobka to osoby wykwalifikowane i wykształcone. Każda z Pań posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, przez co w czas spędzony z najmłodszymi wkłada wszelkie siły i umiejętności. Przyjęte w Żłobku „Wesoły Zakątek” standardy dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

 

Dzieci mają do swojej dyspozycji znajdujący się w niedalekiej odległości, ogrodzony plac zabaw, zagospodarowany tak aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę (urządzenia do zabawy dostosowane do wieku dzieci). Meble, wykładziny dywanowe, oświetlenie oraz wszelkie wyposażenie żłobka posiadają atesty lub certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.

 

ZAPEWNIAMY:

 

  • wysoki poziom bezpieczeństwa - każdy maluch będzie otoczony troską i ochroną;
  • profesjonalna kadra pedagogiczną - osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi;
  • wysoki standard i jakość wyposażenia placówki - zgodny z normami i dostosowany do potrzeb malucha;
  • zajęcia rytmiki - chcemy rozwijać dziecięcy, niezwykły potencjał;
  • zajęcia ceramiki oraz zajęcia plastyczne - te zajęcia pozwalają maluchom na kreatywność oraz rozwój sensoryczny;
  • oferujemy koncerty i teatrzyki - dzieci od najmłodszych lat ubogacają się kulturowo i intelektualnie;
  • własna kuchnia - zdrowe posiłki, opracowane zgodnie z obowiązującymi normami żywieniowymi;
  • ogródek z placem zabaw - tu dzieci mogą zaspokoić potrzeby ruchowe, to doskonałe miejsce do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.