Spektakl - Pyza na polskich dróżkach

Spektakl - Pyza na polskich dróżkach
Skomentuj

Zapraszamy na spektakl.

Wydarzenie przeznaczone dla najmłodszych w wieku od 0 do 5 lat.

Przedstawiona w spektaklu Pyza jest okrąglutka i ruchliwa. Tak samo jak widzowie dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki, poznawać świat.

Wędruje przez podwórko, łąkę, las, nad strumień wszędzie gdzie małe nóżki poniosą... A wszystko wkoło, tak jak Pyza, rodzi się , rośnie, rusza się, biega, skacze, unosi do góry czy znika pod wodą. 

Pyza to pierwsza propozycja Teatru Andersena dla tych naj-naj-najmłodszych. Tytułowa Pyza zabierze dzieciaki na ścieżki, gdzie sama stawia pierwsze kroki i gdzie nasi „tyci-widzowie” mają szansę spotkać bogaty podwórkowy zwierzyniec. Każde spotkanie ze zwierzakiem to jednocześnie spotkanie z ludową piosenką i z polskim folklorem. Wszystko w formie zabawy teatralnej, teatru interaktywnego, w którym nasi naj-naj-młodsi widzowie i ich rodzice, siedzący wraz z aktorami na scenie mogą wpływać (dosłownie!!!) na przebieg i tempo spektaklu. 

 

Spektakle weekendowe:
22 stycznia, g. 16:00,
23 stycznia, g. 12:00,
Spektakle w dni powszednie dla grup zorganizowanych:
18 – 21 stycznia, g. 9:30 i 11:00.
 Spektakle odbywają się w Sali Andersena, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, II poziom, Plac teatralny 1

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Przedszkola w Lublinie

Przedszkole i Żłobek Przystań Bliskości

Przedszkole i Żłobek...

Przystań Bliskości to coś więcej niż przedszkole!Korzystamy z różnych nurtów pedagogicznych, ale żadnego z nich nie uważamy za jedyny słuszny. Fundamentami nas
Niepubliczne Przedszkole - Kot Filemon

Niepubliczne Przedszkole -...

„Kot Filemon”  działa od września 2020 r.  Gwarantujemy wysoki poziom opieki i zajęć wychowawczych oraz dydaktycznych prowadzanych przez kompetentną kadrę.