Spotkajmy się w Mamaville na jesiennej edycji targów!

Spotkajmy się w Mamaville na jesiennej edycji targów!
Drukuj Skomentuj

Spotkajmy się w Mamaville na jesiennej edycji targów!
17.09.2023 Warszawa
24.09.2023 Gliwice
30.09 – 1.10.2023 Wrocław
29.10.2023 Kraków

Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają wszystkich entuzjastów rodzicielstwa i rodzin z dziećmi na jesienną edycję swoich targów. Wydarzenie odbędzie się w kilku miastach Polski, oferując bogaty program zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

 

 

Mamaville to największe targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi w Polsce. Przyciągają one wielu wystawców, którzy zaprezentują swoje unikalne kolekcje stworzone specjalnie na te targi. W trakcie Targów odbędą się wykłady dla rodziców, skoncentrowane na różnorodnych aspektach rodzicielstwa. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci w fantastycznej strefie Atrakcji obejmujących kreatywne zajęcia i gry, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się klockami, korzystać z animacji i cieszyć się różnorodnymi kreatywnymi rozrywkami.
Dla chwili odpoczynku i relaksu przewidziano Strefę Chillout, specjalnie stworzoną dla mam z dziećmi.

 


Nie zapomniano również o barwnej i inspirującej Strefie Zakupów, w której swoje stoiska zaprezentują znane marki, głównie polscy producenci. Wśród dostępnych produktów znajdą się ubrania, zabawki, wózki, foteliki, akcesoria i dodatki do wnętrz. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą wydawców książek oraz skorzystać z różnorodnych usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, począwszy od niemowlaków aż po starszaków.

 

 

Targi Mamaville to nie tylko okazja do zakupów, ale również możliwość skorzystania z wielu premierowych produktów i promocji. To idealne miejsce, aby spędzić fantastyczny czas w gronie rodzinnym.

 


Warto zaznaczyć, że wejście na targi Mamaville jest bezpłatne dla wszystkich odwiedzających, z wyjątkiem edycji we Wrocławiu, wraz z Targami Rzeczy Ładnych, organizatorzy przygotowali dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 30 września - 1 października 2023, gdzie obowiązywać będzie opłata.


Więcej szczegółów na temat targów Mamaville można znaleźć na stronie internetowej: https://targi.mamaville.pl/


Serdecznie zapraszamy do udziału w Jesiennej edycji Targów Mamaville!

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!