Spotkajmy się w Mamaville na wiosennych edycjach targów

Spotkajmy się w Mamaville na wiosennych edycjach targów
galeria zdjęć (2) Drukuj Skomentuj

Targi, warsztaty i atrakcje dla dorosłych i dzieci!

Zapraszamy na wiosennych targów Mamaville - największych w Polsce targów dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi. Swą ofertę, w tym kolekcje przygotowane wyłącznie na te wydarzenia – zaprezentują wystawcy. Równolegle potrwają wykłady dla rodziców. Na dzieci czekać będą zajęcia kreatywne, gry i zabawy w fantastycznej strefie rekreacji.

Cały dzień pełen wrażeń


Na Targach przygotowaliśmy przestrzeń do spotkań z ekspertami to Strefa Edukacyjna Mamaville, gdzie obok wykładów dla rodziców odbywać się będą warsztaty i zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstanie Strefa Atrakcji – z klockami, animacjami, zabawami kreatywnymi i mnóstwem innych rozrywek. Na chwilę odpocząć od ferii wrażeń pozwoli Strefa Chillout, ze specjalnym miejscem dla mamy z dzieckiem.


A wszystko to w sąsiedztwie barwnej, inspirującej, ekscytującej Strefy Zakupów, swe stoiska otworzą tu znane marki – przede wszystkim polskich producentów m.in. ubrań, zabawek, wózków i fotelików, najrozmaitszych akcesoriów i dodatków do wnętrz. Nie zabraknie również wydawców książek ani dostawców różnorodnych usług dla rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.


Warto uważnie się tu rozglądać, gdyż Wystawcy przygotowali mnóstwo premier i promocji. Wizyta na targach będzie doskonała okazją do fantastycznego rodzinnego spędzenia czasu.


Harmonogram targów:


12 marca Kraków - Hala 100-lecia Cracovii
2 kwietnia Warszawa - Hala Arena Ursynów
16 kwietnia Katowice - Hala MCK
23 kwietnia Wrocław - Stadion Tarczyński Arena

13-14 maja Gdańsk–Mamaville i Targi Rzeczy Ładnych - Amber Expo


Wstęp na targi jest bezpłatny poza wydarzeniem w Gdańsku, tutaj wstęp jest biletowany i kosztuje 10zł.


Więcej szczegółów na targi.mamaville.pl


Serdecznie zapraszamy!!!

 

Źróło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!