Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift&Deco Show

Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift&Deco Show
galeria zdjęć (2) Drukuj Skomentuj

Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie WARSAW GIFT & DECO SHOW 24-26.05.2019 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Warsaw Gift & Deco Show, to pierwsze tego typu targi w Polsce łączące na tak dużą skalę branże upominkowe i dekoracyjne. Skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show to:

 

  • STREFA ZAKUPÓW


Największy wybór produktów dla mamy i dziecka. Producenci, projektanci, dystrybutorzy znanych oraz premierowych marek z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet ciąży, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

 

  • STREFA ROZRYWKI I ATRAKCJI


Prawdziwy festiwal zabawy i atrakcji dla najmłodszych. Ogromna i urozmaicona strefa animacji dla dzieci.: dmuchańce, strefa LEGO, duże klocki kolorowe, kreatywne klocki Linden , maxi puzzle, tor Carrera, zabawy i gry plastyczne, malowanie buziek, tatuaże, fotobudka, kolorowanki 3D, zajęcia sensoryczne, zajęcia i animacje dostosowane do wieku i różnych zainteresowań najmłodszych i dużo, dużo więcej! Nie zabraknie emocji, upominków i wyjątkowej zabawy dla całej rodziny.

 

  • STREFA EDUKACYJNO - WARSZTATOWA

 

Edukacja dla rodziców, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa, prowadzone przez doświadczonych ekspertów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Wszystkie warsztaty i atrakcje są BEZPŁATNE.

 

  • STREFA RELAKSU

 

Wygodna, przestronna i przytulna strefa relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli spokojnie odpocząć i dobrze zjeść!

 

Warsaw Gift & Deco Show towarzyszyć będzie wydarzeniu GO Active SHOW, czyli największym targom sportowym w Polsce, które w poprzedniej edycji zgromadziły kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających.

 

 

● AMBASADORKI

 

Oficjalnymi Ambasadorkami strefy Mamaville, zostały: Agnieszka Kaczorowska, Natalia Siwiec i Milena Krawczyńska z sióstr ADiHD, które będzie można także spotkać na miejscu.

 


Godziny otwarcia:


24 maj, godz. 11:00-17:00
25 maj, godz. 11:00-18:00
26 maj, godz. 10:00-17:00

Adres:


Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

 

 

Link do rejestracji na targi Warsaw Gift&Deco Show:

https://warsawgiftshow.com/bilety/ 


Link do wydarzenia na FB:

https://web.facebook.com/events/391348844957873/

 

Link do zapisów na warsztaty:

https://mamavillewarsztatywgds.evenea.pl/

 

 

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi