Sylwester 2020 - jak będzie wyglądał?

Sylwester 2020 - jak będzie wyglądał?
Drukuj Skomentuj

Sylwester na całym świecie jest hucznie obchodzony. Pandemia koronawirusa sprawiła, że w tym roku święto to będzie wyglądało nieco inaczej. Przeczytaj, by dowiedzieć się, jak będzie wyglądał Sylwester 2020.

 


Zarówno Święta Bożego Narodzenia, ferie zimowe 2021, jak i wiele innych dziedzin naszego życia w tym roku uległo ogromnej zmianie. Podobnie będzie z tegorocznym Sylwestrem. Zarówno rodzice jak i dzieci będą musiały zrezygnować z bali witających Nowy Rok. Jak zatem będzie wyglądał Sylwester?

 

Sylwester 2020


Obostrzenia obowiązujące na czas Świąt Bożego Narodzenia prawdopodobnie będą dotyczyć również Sylwestra. Mowa tu o ograniczeniu dotyczącym organizacji imprez na więcej niż pięć osób (poza domownikami). Zapewne większość z nas spędzi zarówno Święta jak i Sylwestra w dość nielicznym, kameralnym gronie. Jeśli jednak chcecie spędzić czas z całą rodziną – polecamy komunikatory internetowe, dzięki którym będziecie mogli się zobaczyć i wspólnie przywitać nadchodzący rok.

 

Czytaj również: Książki dla dzieci o Bożym Narodzeniu

 

Sylwester 2020 – imprezy plenerowe


Z racji pandemii koronawirusa nie można organizować balów sylwestrowych, ale też plenerowych koncertów. Ma to zapobiec transmisji koronawirusa. Co więcej, Jarosław Gowin zapowiada, że rząd po Świętach Bożego Narodzenia planuje wprowadzić zakaz przemieszczania się, więc nie warto planować w tym okresie wyjazdów, ale spędzić ten czas z najbliższą rodziną w domu.

 

Sprawdź także: 5 najciekawszych życzeń noworocznych!

 

Zdalny Sylwester - pomysły


Zorganizowanie zdalnego Sylwestra wcale nie musi być głupim pomysłem! Spędzisz czas ze swoimi przyjaciółmi i rodziną bez ryzyka narażania się na zakażenie koronawirusem. Możecie zorganizować rodzinne zabawy, konkursy przez Internet lub po prostu zorganizować bal – każdy w swoim domu i bawić się do białego rana!


Czytaj również: 3 najciekawsze pomysły na wspólne spędzenie Sylwestra

 

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!