Sylwester z dzieckiem - pomysły na wspólne spędzenie czasu

Sylwester z dzieckiem - pomysły na wspólne spędzenie czasu
Drukuj Skomentuj

Sylwester z dzieckiem wcale nie oznacza, że nie można tego dnia świetnie się bawić. Na wspólne świętowanie nadejścia Nowego Roku jest wiele opcji. Jak spędzić Sylwestra z dzieckiem? Podpowiadamy. 

Sylwester z dzieckiem – wspólny bal sylwestrowy


Niektóre sale bankietowe, remizy lub salki w mniejszych miejscowościach i na wsiach organizują bale sylwestrowe, na których można pojawić się z dziećmi. To doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą tego dnia potańczyć i spotkać się z przyjaciółmi, ale nie mają z kim zostawić dzieci. Na takich balach nie brakuje również atrakcji dla dzieci. Zapewniony jest m.in. animator.

 

Sprawdź również: Święta Bożego Narodzenia 2022. Tradycje świąteczne, które muszą znać dzieci

 

Sylwester z przedszkolakiem – wspólny wyjazd to pomysł idealny


Nie musisz spędzać Sylwestra w domu. Warto wykorzystać trochę wolnego i wybrać się z dzieckiem we wspólną podróż. To okres, w którym najczęściej wybierane są białe Zakopane, ale nie tylko. Możliwości jest wiele, a wspólny wypoczynek pozwoli zacieśnić więzy.

 

Czytaj także: Czego nie kupować dziecku pod choinkę? Tych błędów nie popełniaj

 

Sylwester – domówka z dziećmi

 


Rodzice, którzy mają dzieci, nie muszą rezygnować z domówek. Warto tego dnia zaprosić do siebie znajomych z dziećmi, by zarówno dorośli, jak i dzieci, mogli świetnie się bawić. Nie wymaga to specjalnych przygotowań, ale warto zadbać o coś do jedzenia i picia. Warto też nie zaburzać rytmu snu dzieci i ogłosić nadejście nowego roku nieco wcześniej, by mogły się położyć spać, a dorośli mogli mieć trochę czasu dla siebie.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!