Szkolenie online z rozwoju emocjonalnego

Szkolenie online z rozwoju emocjonalnego
Skomentuj

Czy Twoje dziecko stawia na swoim? Chodzi późno spać? Nie wykonuje poleceń? Odzyskaj kontrolę!

SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.

 

Mimo, że rodzice coraz częściej sięgają po poradniki, to dzieci są coraz bardziej nieposłuszne. To dlatego, że większość poradnikowych metod wychowawczych bazuje na manipulacji. Im częściej i dłużej się je stosuje, tym są mniej skuteczne.

 

Często w ciągu dnia czujemy, że dziecko stawia na swoim. Kładzie się później spać, ogląda dłużej telewizję, zostawia bałagan, przedłuża poranne obowiązki, nie reaguje na wołanie i polecenia.  Stoi za tym jedynie kilka przyczyn. Wystarczy je uporządkować, aby dziecko reagowało na jedną prośbę rodzica - bez powtarzania.

 

Nie wiem, czy już w pełni zdajesz sobie sprawę, że dzieci są na tyle niegrzeczne, na ile rodzicom brakuje umiejętności wychowawczych. Po szkoleniu będziesz wiedzieć, jak wychowywać dziecko w miłości i szacunku, ale jednocześnie z poszanowaniem Twoich zasad i nakreślonych przez Ciebie granic. Będziesz wiedzieć, jak sprawić, aby dziecko zaczęło chętnie chodzić spać o wybranej przez Ciebie porze. Jak ma się samo ubierać i wychodzić na czas? Omówimy każdą sytuację, która burzy spokój Twojego domu.

 

Kiedy wrócisz ze szkolenia, dziecko zacznie realizować Twoje polecenia z zaangażowaniem, a Ty poczujesz się spełniony jako spokojny i kochający rodzic. Będziesz wiedzieć, co robić, aby Twoje dziecko stało się mądrym, odpowiedzialnymi i stabilnym emocjonalnie człowiekiem.

 

DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku od roku do 12 lat

 

SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka

 

KIEDY: sobota, 13/03/2021 – 5 godzin

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Polsce