Wiadomości związane z hasłem " bezpieczne zabawki dla dzieci"

 • Nauka odpowiedzialności z Aqua Dragons

  Nauka odpowiedzialności z Aqua Dragons

  Twój maluch marzy o zwierzaku, ale nie masz w domu warunków na psa, kota ani nawet chomika? Zamiast futrzastego pupila możesz kupić dziecku… smoki. Przedstawiamy Aqua Dragons - niezwykłą hodowlę smoków wodnych! Zajmowanie się malutkimi stworzeniami nie tylko dostarczy dziecku mnóstwa radości, ale też będzie okazją do nauki odpowiedzialności i troskliwości.
 • Zabawki dla dziecka 1,5 i 5 lat - dobrane do wieku i potrzeb!

  Zabawki dla dziecka 1,5 i 5 lat - dobrane do wieku i potrzeb!

  Sezon na poszukiwanie prezentów świątecznych już rozpoczęty! Poszukujesz zabawek, które nie tylko sprawią dzieciom radość, ale też będą wspierać jego rozwój? Polecamy produkty od QElements - zabawki dobrane do wieku i potrzeb! Wypróbuj Klocki z Bioplastiku BioBuddi dla dzieci w wieku od 1,5 lat oraz Samochodziki Modarri dla dzieci w wieku od 5 lat. Dlaczego warto wyróżnić te propozycje? Sprawdź!
 • Jak wspierać rozwój motoryki małej? Najlepsze zabawki dla dzieci od Woobiboo

  Jak wspierać rozwój motoryki małej? Najlepsze zabawki dla dzieci od Woobiboo

  Tablica manipulacyjna wspiera nie tylko rozwój motoryki małej, ale też samodzielność i logiczne myślenie. Zabawkę wykonuje się z drewnianej płyty, do której doczepia są różne elementy, np. guziki, zamki, dzwonki, kłódki… Dziecko ma możliwość dotykać, przesuwać, wciskać, płatać - ile tylko zapragnie!
 • Najlepsze zabawki dla dzieci na wiosnę

  Najlepsze zabawki dla dzieci na wiosnę

  Gdy robi się ciepło wiele czasu spędzamy z dziećmi na świeżym powietrzu. Zabawy w ogrodzie i piaskownicy to coś, co każdy maluch lubi najbardziej. Warto urozmaicić je jednak ciekawymi zabawkami stworzonymi z myślą o przedszkolakach.
 • Czar drewnianych zabawek dla dzieci

  Czar drewnianych zabawek dla dzieci

  Zakup prezentu dla dziecka musi być poprzedzony przemyślaną decyzją. Idealna zabawka dla malucha powinna być kolorowa i atrakcyjna, by zachęcić małego człowieka do działania, oraz edukacyjna, aby stymulować jego rozwój. Warto wybrać bezpieczne drewniane zabawki, które będą odpowiadać dzieciom o różnych zainteresowaniach.
 • brak_foto

  Stary plac zabaw i zabawki w przedszkolu

  W przedszkolu, do którego uczęszczają moje dzieci, sprzęt do zabawy jest w stanie sztrasznym - ma już około 30 lat. Burmistrz nie chce się zająć wymianą, ponieważ twierdzi, że nie ma na to funduszy. Boję się, że moim dzieciom stanie się jakaś krzywda. Co z tym zrobić, gdzie to zgłosić?
 • Piknik z zabawkami Wadera

  Piknik z zabawkami Wadera

  Zbliża się sezon wiosenno - letnich wycieczek. Aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu pozwala dzieciom poznawać otaczający je świat. Mały podróżnik będzie miał ogromną frajdę ze wspólnego posiłku na łonie natury połączonego z zabawą. Rodzinny piknik to idealne rozwiązanie na słoneczne i ciepłe popołudnie.